Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme még küzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még küzdeni a kapcsolatért, vagy inkább legyen vége?

Figyelt kérdés
Kezdeném ott,hogy fél éves a gyermekünk. Eddig rendben mentek a dolgaink,bár nyilván,mint minden kapcsolatban,voltak viták,ellentétek,de most úgy érzem,hogy megszakadok a sok teher alatt. Többször jeleztem neki,többféleképpen,hogy zavar,hogy nincs szex. Kb havonta egyszer szexelünk. Nagyon odafigyelek a külsőmre,hogy ne legyek leharcolt,szexi fehérneműk,smink,magassarkú. Ha kezdeményezek,azt mondja fáradt. Sok kifogása volt már,mondta azt is,hogy folyton ezzel szekálom,így nem tud szexelni velem. Ebben nyilván van igazság,próbálok nem veszekedni,de azért fél év az már rengeteg idő nekem intimitás nélkül. Tegnap nagy veszekedésünk volt,közölte,hogy szeretné ő is megoldani,neki is szüksége van a szexre,de nem egy ilyen nővel. Kérdeztem,miért mi baj van velem,azt mondta nem tudja. Azt mondta nem tud szexuálisan vonzódni hozzám és nem tudja miért,de ha tudná sem biztos,hogy megmondaná. Rettenetesen megbántott,főleg mert nem értem az okokat,nem tudom,hogy miért,mert ha megcsókolom,egyből feláll neki,és a külsőmre is figyelek mindig. Annyira megbántott,hogy jelenleg ránézni sem tudok,de viszont szeretem. Nem tudom,hogy mit tegyek. Tegnap még ő is sírt. Nincs senkije ez ezer százalék. Szombaton egész napos Bécsi kirándulásra megyünk,de már kedvem sincs hozzá.
2013. márc. 13. 09:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kezdeményezz hanem várd meg hogy tegyen ő azért hogy jobb legyen minden.
2013. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 fospuska ***** válasza:
54%
lehet,nem is veled van baja,hanem magával. nem kell gyötörni (mellesleg azzal magadat is kínzod),állítsd válaszút elé.
2013. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Azt mondta tegnap,hogy ő szeretné,ha helyrehoznánk a dolgokat,de mégis úgy folyt az egész vita,hogy mindent rámkent,hogy minden az én hibám. De egyenlőre fogalmam sincs,hogy legyek vele normális,kedves,hogy tényleg helyrehozzuk,mert csak a tegnapi bántó szavaira tudok gondolni,nagyon fáj ez az egész.
2013. márc. 13. 09:34
 4/30 fospuska ***** válasza:
54%
beismerni nehezebb. ha meg akarom oldani,jó,legyen az én hibám,csak tegyük helyre. ha neki úgy könnyebb, hogy letolja magáról a felelősséget, vállald át azt a részét,hogy igen,tényleg túl sokat b@szogattad ez miatt. akkor megnyugszik,hogy nem csak ő sáros és fogékonyabb lesz bármilyen megoldásra. ekkorka kis cselt meg kell,hogy érjen.:)
2013. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy segítesz,nagyon hasznos dolgokat mondasz. Ezt még be is tudnám vállalni,de nem tudom túltenni magamon,hogy azt mondta,hogy "nem egy ilyen nővel" meg,hogy nem tart szexuálisan vonzónak. Amikor meg rákérdeztem,hogy miért nem vonzódik hozzám,kiabált,hogy ő ilyet nem mondott,és,hogy kiforgatom a szavait,hogy nekem jobban fájjon. És ezzel a két mondatával akkora lyukat ütött belém,hogy nem tudom,hogyan leszek képes vele kedves és normális lenni,pedig ha bunkózok,akkor nem fogjuk tudni megoldani :(
2013. márc. 13. 09:41
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ott volt a szülésnél?Mert ez a látvány nagyon felkavarja a férfiakat,de ha nem is volt ott biztosan köze van a dologhoz.Kérdezd úgy hogy ne tudjon kitérni a válasz elől hiszen neked ez fontos!
2013. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
A szülésnél nem ,a vajudás egy részénél igen. nem látott semmilyen véres részletet. Próbáltam már mindenhogyan kérdezni,de kitér előle mindig. Ha úgy kérdezem,hogy ne tudjon kitérni,akkor meg azt mondja elege van és elmegy. Tegnap is közölte,hogy hazamegy,aztán 3 perc múlva visszajött. Én viszont már úgy érzem összeroppanok,én nem bírom a veszekedést,a feszkót. Fáradt vagyok,és magányos =(
2013. márc. 13. 09:46
 8/30 menta34 ***** válasza:
100%

mit kent még rád? mi még a te hibád? - ha többet mondasz jobban lehetne tippelni.


Ha nem vonzódik szexuálisan, akkor ne akarj dugni vele. Viszont minden mást igen, amiben benne van. Kényeztesd vagy kérd meg tegye ő neked, netán csináld magadnak előtte, stb. a cél, hogy ráébredjen, hogy végre nagyon meg akar... :)

2013. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Még így ismeretlenül is nagyon sajnállak csajszi.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha nem lenne megkötve a kezed azzal, hogy otthon vagy a picivel, ha a gyerek már óvodás lenne, Te pedig dolgoznál, csinosan, szexisen járnál az utcán.. hogy merne -e ilyeneket az arcodba vágni. Így könnyű pofákolni, hiszen nem kell érted küzdeni, tuti biztos pont vagy.. Lehet épp ez a baj.

2013. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 fospuska ***** válasza:
71%
ilyenkor kell félretenni a sérelmeket és nyugodtan,higgadtan elmondani neki mindent,amit gondolsz. nem beszélgetni vele és ezt már az elején közölni,hogy nem beszélgetni ültél le vele,hanem beszélni hozzá. mondj el mindent,ami nyomja a lelked. ha végighallgat,jó. adj neki pár napot,hogy gondolja át és mondja el a maga elképzeléseit,de éreztesd vele,hogy bárhogy dönt,te haladsz tovább,mert nem vagy hajlandó tovább így élni. akár vele,akár nélküle. a probléma adott,de nem akarsz tovább foglalkozni vele,neked a megoldásra van szükséged,vagy így,vagy úgy.
2013. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!