Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire megbízhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megbízható egy olyan pasi, akinek eléggé tartalmas magánélete volt, főként szexuálisan?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudhatom.
2013. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én személy szerint sosem kezdenék ilyenekkel. 22L
2013. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fospuska ***** válasza:
nem lehetetlen. akkor lenne megbízhatatlan,ha mélyen kussolna róla vagy mást állítana és nem tőle tudnál ezekről a dolgokról.
2013. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mikor megismertem én sem tudtam.Ő mesélte el nekem,nem titkolt semmit.Kérdezte,hogy zavar-e ez engem.Úgy voltam vele,mivel nagyon tetszik,mindenkinek jár egy esély.Hány olyan sztorit hallottam,ahol a pasinak/nőnek nem volt sok szexuális kapcsolata,vagy nem is volt szexkapcsolata,mégis megcsalta az aktuális párját.
2013. márc. 17. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
hát az én párom is ilyen :/ néha zavar, néha nem. nem tudok mit tenni ellene, szeretem. ettől függetlenül megbízom benne, tudom, hogy nem csalna meg. ettől inkább ő tart, mert már többször tapasztalta (nem velem!) és nehezen bízik meg a nőkben.
2013. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fospuska ***** válasza:
ha magától elmondta, nagy baj nem lehet.nem hiszem,hogy figyelmeztetésnek szánta.
2013. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta velem a legjobb.Azt is elmesélte,hogy volt egy komoly kapcsolata,ahol nem csalta meg a barátnőjét.
2013. márc. 17. 11:40
 8/9 NodameCantabile ***** válasza:

Szia!

Hát figyelj. Ha tényleg együtt maradtok, lehet hogy néha felfog benned jönni egy érzés, ami nem kellemes. És furcsán fogod magad érezni, hogy úristen... hány lánnyal volt már előttem. És talán elgondolkozol, hogy miben leszel különb mint a többi, akiket már elhagyott, vagy elhagyták.

Ennek ellenére megérdemel egy alapvető bizalmat mindenki, de figyeld hogy nem forgatja-e a fejét más irányba is rajtad kívül.

Szurkolok hogy Te legyél az, akiért megváltozik és megállapodik kicsit. :)

2013. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen ezek a dolgok már elő jöttek bennem,ő pedig nagyon kedvesen elmagyarázza mindig,hogy nincs miért aggódnom.Szó szerint érted,hogy forgatja-e a fejét mások után?

Köszönöm,az utolsó mondatod igazán jól esik!:)

2013. márc. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!