Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Járnátok olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan csajjal aki kicsit túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Itt kb. 65-66 kg-ra gondoltam. 160 cm

2013. márc. 17. 14:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden jó pasinak a csontvázak jönnek be.
2013. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Aladárkiss ***** válasza:
0%
Nekem kicsit sok lennél, de ezt nem sértésből írom. Én a vékony típusú lányokat kedvelem. Nekem mindig is vékony típusú lánybarátnőim voltak, ha adatokban kellene leírom akkor 170 - 175 cm magas és 50 - 54 kg. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy sok vagy, mert ugye ahány ember annyi ízlés és biztos vagyok benne sok fiúnak tetszel így is ahogy vagy. Másokért ne változz, ha te jól érzed magad a testedben akkor nincs para, ha meg nem vagy megelégedve magaddal akkor kezdj valamit sportolni.
2013. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
160/65 hol duci bénák? -.-
2013. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kinézet és kisugárzás kérdése. Ha küldesz képet, akkor konkrétabban tudok válaszolni!
2013. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Enyhén túlsúlyos vagy, az egészséged érdekében fogynod kéne. A pasiknak meg ez nem jön be túlságosan, de elsősorban a saját érdekedben kell fogynod.



[link]

2013. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Lepontoztok.. 165 centi vagyok 60 kiló!

Érdekes..mégis mindenki azt mondja, hogy csont sovány vagyok...egyedül egy picit a fenekem nagy de abba meg nem kötnek bele... :) inkább tetszik nekik..


Mint már írták nem mindegy, hogy az a 65-66kg hogy oszlik el a testben... Én ahhoz képest vékony vagyok.. :)


Ezért írtam azt, hogy ez nem túlsúly..

2013. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Eloszlástól függ.
2013. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 blondy333 válasza:

Az én válaszom (igen hasonló méretekkel): tök mindegy.

Boldog, szerelemmelteli párkapcsolatban élek, a páromnak semmi problémája velem, imád, és igen is rengeteg pasi szereti az ilyen nőket!

De.

Én utálom a testem, szerintem dagadt vagyok, sosem elégszem meg magammal.

Magyarán, ha a pasizással van problémád akkor ne keseregj. Ha magaddal, akkor kell tenned érte. Tehát nem változz meg senki kedvéért mert úgyis lesz akinek a tipusod tetszik, és úgyis lesz akinek nem. Ha neked van bajod magaddal, csak akkor változtass a dolgokon. Remélem segítettem:)

2013. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!