Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy "ribancal"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy "ribancal"? Miért nem/igen? Meg úgy általában erről az egészről vélemény? (Lennt leírom)

Figyelt kérdés

Van egy csaj már kb füvel fával összejött, megujjazták sokan, stb... de még szűz. Sokat dumáltunk, facen aztán élőben is. Aranyos, közvetlen és van valami ami megfogott a személyiségében. A suliban lesmároltam, de nem jöttünk össze, utána még vagy három hétig játszottunk(illetve főleg ő velem:D)

A végére megváltozott, felhagyott a sunyi kis trükkök nagyrészével, hogy manipuláljon, most azt mondja szeret. Én nagyon örülnék egy komoly kapcsolatnak, de tudok alkalmazkodni bármihez... :)

Rengeteg exe van, egyszer meg majdnem megerőszakolták egy buliból haza fele, végül csak leszopta a csávót. Amikor rá kérdeztem annyit mondott, hogy " de hát ő nyomott le térdre..." szóval ja.

Szerintetek mennyit változhat egy ilyen ember, mi a véleményetek? Én szeretem, nem akarom ott hagyni, majd lesz ami lesz. :)

Most ott tartunk, hogy megkomolyodott az egész, és belém "szerelmesedett"..

ja és 15 éves...én 16.


bocsi, hogyha rossz a helyesírás, vagy a fogalmazás. Mobilról vagyok, nem látom át annyira mit irok :)


2013. márc. 17. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Kinövitek a hülyeséget nyugi, nincs veszve semmi.
2013. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Ő ilyen, és ilyen is fog maradni. Kutyából nem lesz szalonna.

Gratulálok neki ez teljesítmény 15 évesen. :D neked is grautla, hogy van gusztusod ehhez és hogy ráadásul te magad hívod r**ancnak :D Mondjuk attól nem félek, hogy együtt fogjátok leélni az életeteket, mert ennyire fiatalok és gyerekek vagytok még. Meg hát még sok pasi fogja térdre kényszeríteni ezt a könnyűvérű kislányt.

2013. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Próbáld meg vele, hátha, ha nem , akkor tanultál ebből is :)
2013. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát igy lett ilyen, igy szeretem, de ez mennyire gáz rám nézve egy átlagos ember szemében? Most akkor nagyon leadtam?

Ès hát ki tudja meddig leszünk együtt, akár komoly is lehet ....:P

2013. márc. 17. 16:25
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Minek beszélgetni,vagy járni azzal,akit ezek nélkül is megkaphatsz?

Amúgy nem,utálom a ribancokat,meg a biszexeket is...

2013. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg. Az emberek persze furán fognak rádnézni. Bár ez a fiúknál lehet hogy csak annyi lesz, hogy "biztos azért jár vele, hogy lesz.pja"

Érdemes lenne úgy megpróbálni a kapcsolatot, hogy egy kicsit a testiségeket hanyagoljátok, és mondjuk lelki kapcsolatot alakítotok ki. Ha tényleg szeretitek egymást akkor nem fog nehezetekre esni. De azt nem mondom hogy a testi kapcsolatot zárjátok ki teljesen. Az is jöhet egy idő után, csak ne egyből abba vessétek bele magatokat.

2013. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Megtudnál csókolni egy olyan lányt akit már kitudja hányan lecumiztattak??
2013. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. De azért nyitott szemmel járj!
2013. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... ott aludtam náluk egy hete, akkor átbeszégettük az éjszakát. Persze ráindultam, de nemigazán engedett komolyabb dolgokat. Szóval akkor jó úton járok :D köszi
2013. márc. 17. 16:45
 10/16 A kérdező kommentje:
Megtudom csókolni, persze zavar, de azt ne felejtsük el, hogy a jókislányok is rosszak, csak még nem buktak le...
2013. márc. 17. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!