Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőkkel milyen tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkkel milyen tapasztalatok vannak? Találta meg itt valaki a párját? Melyik weboldal volt az? 21/N

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
én még nem találtam ott senkit szóval nekem rossz :D L
2013. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1x regisztráltam 1-re de fél év alatt semmi sem lett. Így hallgattam a barátaimra és elmentem inkább velük szórakozóhelyekre, kicsit béna voltam, de segítettek aztán hamarabb összejött a dolog.
2013. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
annó chat oldalról lett több kapcsolatom is, de aztán ott a szinvonal nagyon gáz lett. A férjemet végül a love.hu-n ismertem meg de ez is már több mint 5 éve volt igy nem tudom azóta mi mennyit változott ezeken az oldalakon.
2013. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nincsenek rossz tapasztalataim:)
2013. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kemoooka válasza:
én nem regisztráltam, de 3 ismerősöm is 5-6 éve boldog párkapcsolatban él, illetve barátnőm története, 2 évig volt beregelve, miután rátalált, azóta kézkérés megtörtént, és most fog szülni áprilisban...és nagy a boldogság :D persze nem 100%, de nagy az esély,h itt megtalálod az igazit...csak légy türelmes....ja, és a love.hu-n volt fönt...
2013. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem társkereső, de én a facebook-on leveleztem egy lánnyal 5 hónapig feleslegesen, pedig már a személyes találka is meg volt beszélve. Azóta úgy vagyok vele, hogy egyszer elég volt!
2013. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 1x találkoztam úgy egy sráccal 4-5 alkalommal találkoztunk, de nem illettünk össze.


Viszont az egyik volt osztálytársnőm ott ismerkedett meg a párjával több mint 3 éve vannak együtt, a tesóm is ott ismerte meg a barátnőjét 2 éve vannak együtt, a nagybátyám is ott ismerte meg a barátnőjét vagyis most már 2 éve a felesége és van egy 1 éves babájuk úgyhogy semmi sem lehetetlen.

2013. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. Én parom.hu-ra regisztraltam és több jófej pasit megismertem,akikkel még most is atrtom a kapcsolatot...persze személyes találkozóra is sort kerítettünk.A jelenlegi párommal is itt ismerkedtem meg és nem bántam meg,lassan 9 hónaja.Szóval szerintem bármi lehetséges.:)

22/N

2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én fél évig voltam fent a randihely.hu társkeresőn és itt ismertem meg a férjemet:) tehát nekem egyértelműen bevált. viszont meg kell válogatni kivel találkozol, és ne húzd túl sokáig. volt előtte pár srác akivel találkoztam de végül nem lett belőlük semmi hosszú vagy komoly.


amit tanácsolni tudok neked

mindig legyen gyanús ha valaki 1 hónapon belül nem akar találkozni

ha találkoztok, nyilvános helyre menjetek, ha baj van tudj segítséget kérni

amíg nem vagy biztos a megbízhatóságában, ne add ki a lakcímedet.


mi a 3. hét végén találkoztunk de csak azért mert akkoriban vizsgaidőszakom volt és sokat kellett magolnom. amúgy lehet 1 héttel hamarabb összejött volna. viszont az első randin már mindketten tudtuk hogy összetartozunk.:)


nagy szerencsém volt, hisz fél év alatt megtaláltam életem szerelmét, a férjemet akivel több mint egy éve vagyunk házasok és nyár elején 3 évesek leszünk:)


hajrá


27/N

2013. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!