Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lenne a legjobb alkalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a legjobb alkalom elmondani neki, hogy teljesen beleszerettem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány már pár hónapja, de eddig még szinte soha nem beszélgettünk. Ezek után mégis mikor és hogyan mondjam el neki, hogy odáig vagyok érte? Mások előtt semmiképp sem akarom, szóval a suli eleve kiesik. Az viszont elég meredek elsőre csak úgy elhívni valahova, úgy hogy az elmúlt majdnem 1 évben talán ha öt mondatot váltottunk egymással. A legjobb az lenne, ha valahol el tudnám csípni tíz percre, de ez meg elég esélytelen. Szóval? Ötletek? :)
2013. márc. 17. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezzel kezd, ne támadd le. Eleve egy okos lány el is gondolkodik majd azon hogy "ugyan már, nem is szerethet, hiszen nem is ismer. Ennyire buta lenne?"

Ötletem, hogy kezdj el beszélgetni vele, mutasd ki, hogy bejön neked, flörtölj, de ne mondd ki még!

2013. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert az nem meredek, hogy csak úgy elmondod neki, hogy beleszerettél?
2013. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először csak mosolyogj rá ha látod, kezdj el vele beszélgetni (élőben!), építs fel egy barátságot, vagy valami hasonlót. Ne támadd le azzal, hogy szereted, mert ha nem szeretett beléd első látásra, akkor megölöd a további lehetőségeket. Hacsak nincs már nagyon kiéhezve egy kapcsolatra a lány.
2013. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"eddig még szinte soha nem beszélgettünk" - akkor mi alapján szerettél bele?

Nagyon könnyen lehet, hogy egyáltalán nem olyan, amilyennek megálmodtad! Ismerkedj meg vele, flörtöljetek, jelezheted, hogy tetszik neked, de szerelemről akkor lehet beszélni, ha már jól ismered! Addig maximum egy álomképbe vagy szerelmes.

2013. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
<- 4: együtt járunk különórákra már szeptember óta, találkozunk minden nap, és legalább felszínesen már ismerem (tudom a lakóhelyét, hobbiait, ismeretségi körének egy részét, és facebookon is ismerősöm, bár tudom hogy ez nem sokat számít). Szóval egyáltalán nem idegen, és nem csak az 'ideális álomlányba' szerettem bele. Amúgy ha már itt tartunk: magas, karcsú lány, ámulatba ejtő barna szemekkel - kell ennél több? :)
2013. márc. 17. 20:43
 6/6 anonim válasza:
Nagyon edes fiu lehetsz :) az en baratom is egy magas karcsu barna szemu lanyt szeret marmint engem :) szerintem hivd el valahova menjetek setalni aztan egyre tobbszor talalkozzatok (persze ha te is bejossz neki) es szerintem varj addig amig ossze nem jottok :) vagy akkor mondd el neki amikor mar megismerted es ossze akarsz vele jonni :) remelem erted a gondolatmenetemet :) hajra! :))
2013. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!