Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy mi a legjobb alkalom ahhoz hogy megcsókoljak egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány , akivel már sokat találkoztunk de még nem volt semmi és én is bejövök neki és ő is nekem, de nem merem megcsókolni.
2009. márc. 26. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

például elköszönéskor próbáld meg mert olyankor nem éri olyan váratlanul ( hisz a filmekben is akkor szokás :D )

odahajolsz puszit adni aztán ha látod hogy nem zavarja a közelséged akkor 1 csók sem fogja zavarni,főleg ha tetszel neki,hisz lehet hogy tökre várja hogy megcsókold :)

2009. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát, ha már úgy is "bejöttök" egymásnak, ne várj búcsúzásig. Nyilvánvalóan mindketten többet akartok, felesleges még húzni. Szimplán, ha egymás mellett ültök, pl, megfogod a kezét, arra adsz csókot, aztán ha rád néz, ott az alkalom.
2009. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért olyan nehéz ez? Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha nem 13, akkor ne legyél tutyi-mutyi. Sétáljatok, üljetek le egy padra, öleld át, aztán csókold meg. Hidd el nem fog megütni, megharapni. Valószínű ő is azon agyal, hogyan csókoljon meg. Vagy rosszabb esetben azon agyal, hogy te miért nem csókolod meg. Olyanok járhatnak a fejében, hogy nem tetszek neki? Szóval bátorság, és a következő találkozáskor csók!


19/L

2009. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sokáig halogatod a csókot azt fogja hinni hogy valami baj van vele, vagy hogy csak a barátja akarsz lenni.
2009. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bejösztök egymásnak, csak bíztatni tudlak. Hidd el a csaj is csak erre vár!!!!!!!!!!!
2009. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!