Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a pasitok szemrebbenés nélkül a szemetekbe hazudna?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 év 10 hónapja vagyunk eggyütt. Kb.:2 hete láttam hogy irogatott egy régi ismerősével még kicsi korukrol ismerik egymást,de amik az üzibe voltak mem estek jol én mem mondtam meg hogy elolvastam de rákérdeztem hogy nem-e szokott vkivel beszélgetni de csak annyit vallot be hogy 1szer beszélt vele meg hogy a csaj irt ra de ez nem igaz. És megesküdött hogy igazat mond. Ti mit csinálnátok ha ilyen helyzetbe lennétek? 18\L
2013. márc. 17. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
de legalább a te szemed megrebbent, amikor szemrebbenés nélkül a szemedbe hazudott?
2013. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. márc. 17. 23:50
 3/9 anonim válasza:

Ne olvasd el más levelezését, ha nem akarsz MAGADNAK fájdalmat okozni! Ezt még öreganyám mondta nekem kislánykoromban.

Kérdezz rá, majd mond el, hogy TUDOD, hogy hazudik. Vagy lesz megoldás, vagy nem. Sajnos a kapcsolatok ilyenek... De a helyedben én is elgondolkodnék, hogy mi az amit TE rosszul/jól csinálsz a kapcsolatodban. De az is lehet, hogy csak te hiszed azt hogy jó, és ő ezért kacsingat más felé... Én ebbe a hibába estem régen...

2013. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 öreganyád is fent van fészen?
2013. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez jo első:DD
2013. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm a válaszod. Te mit csináltál? Az a baj hogy most nem igazán bizok benne kitudja hogy mibe hazudott eddig ugyan így.:(
2013. márc. 18. 00:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert miket írogatott amik neked rosszul estek? Nem lehet hogy te reagálod túl?
2013. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy ő rosszalkodna a csajjal, meg hogy találkozzanak stb..
2013. márc. 18. 01:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Áhhh... gyerek vagy még.


Ha átadhatok némi tapasztalatot - bár teljesen mindegy, úgyis a saját károdon fogod megtanulni - , akkor a jövőben:

ne olvasd el más levelezését: egyrészt bunkóság, másrészt úgyse tudsz vele mit csinálni. Ha bevallod, hogy elolvastad, kidob (jól teszi). Ha nem, esz a méreg belülről.


Illetőleg még egy: okos kislány nem tesz fel buta kérdést. Magyarán ne kérdezd meg azt, amire nem akarod hallani a választ.


Ja, és én biztos elzavarnálak melegebb éghajlatra, ha féltékenykednél egy gyerekkori barátomra.


25/N

2013. márc. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!