Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Miért nincs senkim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok,túl egy 15 és egy 20 hónapos kapcsolaton. Mindkét esetben megcsaltak és kidobtak. Sajnos nem tudok rájönni miért.. Az utóbbival együtt laktam. Van rendes munkám,szeretek főzni,imádok sütni és még a takarítást sem vetem meg. Csinos,intelligens és szép lánynak mondanak,még is ez történt! Most pedig nem találok senkit. Nem értem mi lehet a baj velem. Rendezett egzisztenciájú,vidám,ápolt lány vagyok,mégis inkább barátnak kellek. NEM itt keresem a társam!! Félreértés NE essék! Csak nem tudom mi a baj velem.. :( A normális válaszokat köszönöm előre is! :) 19/L

2013. márc. 18. 18:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem túl rendes vagy és talán unalmas is.Külsődről nem igen tudok mit mondani így csak a személyiséged a döntő.
2013. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezek alapján egy tökéletes háziasszony vagy aki jól is néz ki persze kinek mi a jó. Szóval lehet h unalmas vagy nekik.
2013. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
elég baj az, hogy NEM itt keresed a társad :(
2013. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
nekem jöhetsz!!!
2013. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát én nem mondanám magam unalmasnak.. imádok utazni,moziba járni stb. imádom a zenét.. hobbiból fotózok,zongorázok. Szeretek kirándulni,strandolni. Télen hógolyózni,szánkózni. Nagyon szeretek nevetni..
2013. márc. 18. 18:40
 6/25 anonim ***** válasza:
48%

Pedig valami hiba biztos benned is van...az is lehet h nekik akik eddig voltak mégsem tetszettél nekik annyira.

Mert ha ez mind teljesen igaz rólad hogy házia vagy bulizós is laza is jól is nézel ki...akkor kevés az a pasi akinek nem kellenél...


Szóval ahhoz jobban kéne téged ismerni h rájöjjön az ember mi a gond veled. De lehet h az életfelfogásod rossz.


Nem ilyesztetted el őket olyannal h te jövőre esküvőt akarsz meg 4-5 gyereket??

2013. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Akkor csak az van,hogy "kinyaltad a seggüket" és ez oda vezetett,hogy megcsaltak.
2013. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
En!En nem csallak meg!!
2013. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#6! Dehogy is! Még élni akarok. Gyereket egyet akarok.. azt is majd akkor,ha meg lesz minden ami kell hozzá. #7! Lehet! :(
2013. márc. 18. 18:46
 10/25 anonim ***** válasza:

nekem nyugodtan kinyalhatják a seggemet, akkor sem mennék félre


bár - lehet, hogy pont ezért is - én tényleg unalmas ember vagyok

2013. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!