Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bellisima kérdése:

Mit tegyek! Ha a baratom megállás nelkul csajsziknak udvarolgat?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 eve vagyunk egyutt! Eleinte mindeden szèp,

sőt tökéletes volt. Kisebb veszekedèsek akadtak, de mindig meg tudtuk beszèlni. Valoban ugy èreztem, hogy Vègre! egy harmonikus kapcsolatot tudtam kialakitani.

Viszont van egy aprocska titka... Rendszeresen udvarolgat üzenetekben (itt-ott neten vagy akar a szàmat is megadja). Sokaig nem emlitettem, mert ugy voltam vele, hogy csak megerősítèsa fèrfiassàga felöl. Talani kicsit zarkozott ès amolyan biztositàs.

Mostanàban màr viszont zavar, ès nehezen viselem.

Voltak problèmak is az utobbi par honapban. Lakast vàltottunk, ahol egy ideig egy csakadnàl kell èljunk..ami elèg terhelő. Magànèlet Nulla!!!!!

Màr nem àll ki mellettem. Sokmindenbe ellensèges velem.

Es akadt egy ket (jo) csajszi a munkahelyèn is.. persze nem emliti, de làtom mennyire dugdossa a telefonjat!

Nem szèp dolog, de belenèztem. Akarhogyis...en làttam az smseket...csak beszèlgetèsek..semmi komoly Mèèèèèg..!

De mindennapi beszèlgetèsek ès uzenetek, nem is normalis!!

Probalom nem figyelembe venni ès èlni a sajat èletem. De igy van èrtelme?? Mit tegyek?

Tanàcsot kèrek!! Kezdjek el aggodni??



2013. márc. 18. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez eddig tartott. Eddig tudta megjátszani magát.
2013. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod ezt még tovább húzni? Indulj tiszta lappal, keress valakit, aki megbecsül.
2013. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem nem tunt jatèknak...En nagyon hitetlenkedo vagyok minden pasival.. de a tettei azt mutattàk, hogy valoban szeret. (Szeretett)

Ha csak b@szasrol lett volna szo, nem hiszem, hogy elvitt volna a csladjahoz, ahol egyutt eltunk ideiglenesen.!

2013. márc. 18. 23:38
 4/12 A kérdező kommentje:
A vàlaszokat fiuktol vagy lànyoktol kapom????
2013. márc. 18. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik az egész, hogy eleve nem mentem volna bele tartós kapcsolatba olyannal, akiről megtudom, hogy "önbizalom erősítésként" rendszeresen udvarol másoknak olyan szinten, hogy még a telefonszámát is megadja és flörtölget.

Ráadásul most már a kapcsolatotok is kezd megromlani.

Talán megér egy komolyabb beszélgetést mindkét probléma, ha még nem tetted volna meg. Aztán meg el kellene gondolkozni, hogy tényleg van-e jövője a kapcsolatotoknak, rendbe lehet-e hozni.

A flörtölgetés nem hiszem, hogy változni fog, de hát a kapcsolatotok elején is tudtad, hogy ilyen, ha jól értem.

2013. márc. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem az elejèn eszmèltem.. idokozben...! Nem is lenne sulyos.. nekem is csak haverjaim vannak, igen fèrfiak...akiket 10 eve ismerek es tisztelettel vagyunk egymasra...!! Gondoltam ez is hasonlo szitu.. de en soha az eletbe nem irnèk felreèrtheto uziket.

Itt a gond.

2013. márc. 18. 23:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Minél előbb kilépni, ha barátnőnk van akkor majd ő bebizonyítja hogy tökéletesek vagyunk, nem kell idegen csajok visszajelzése, ha ennyire nem becsül meg akkor álljon odébb de ne melletted keresgéljen!


20/L

2013. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de engem a netes udvarolgatás is zavarna. Nekem is vannak férfi haverjaim, a férjemnek is női barátai, mégsem udvarolgatunk nekik még üzenetekben sem.
2013. márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tàvolodj el tole, foglakozz magaddal, menj el fodràszhoz, smikeld magad, vàsàrolj pàr uj ruhàt, vàltoztass, kezdj el sportolni, làssa azt, hogy nèlkule is elvagy, ez majd kivàncsivà teszi, miert vagy olyan, tàvolsàgtarto es titokzatos. De azert maradj kedves vele, de tàvolsàgtartoan kedves.
2013. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha csak b@szasrol lett volna szo, nem hiszem, hogy elvitt volna a csladjahoz, ahol egyutt eltunk ideiglenesen.!"


Elképesztő milyen naiv vagy!


Nem akarlak elkeseríteni de egy rakás férfi szimpla b*szás mellett udvarol, megnősül, gyereket csinál és előtte, közben, utána is vannak nőik.


Nem is értem, mi a kérdés egy ilyen faszit az első jelre lapátra kell tenni, különben te is a többi szerelemtől elvakult ostoba liba nyomdokaiba fogsz lépni.


Nem hiszed el mert nem is akarod, homokba dugod a fejed mert így kényelmesebb, elhiteted magaddal, hogy nem igaz, nem mersz kiállni magadért.


Aztán egyszer csak leesik a tantusz. Amikor már elszállt a fiatalságod, esetleg ott van egy-két kölyök, az idegeid-önbecsülésed a béka segge alatt...akkor majd észhez térsz.


A barátod egyértelműen szereti kelletni magát. Aki igazán szeret annak elég egy nő és nem foglalkozik más csajokkal. Normális ember ha megtalálta az igazit nem udvarolgat pláne nem sutyiban hát mögött.

Innen ismerszik meg az igazi szeretet.


Ha máshová kacsintgat ott gond van. A párod éretlen és gerinctelen.

Talált egy nőt, akit be lehet hülyíteni mert nem hisz a saját szemének. Most még csak udvarolgat aztán majd jön a többi de az is lehet, hogy már rég félre lépett csak ügyes volt és nem tudsz róla.


Az én exem csak egyszer felejtett el kilépni a face fiókjából és, amikor leültem a gép elé szembetaláltam magam a rajongóival meg a félre érthetetlen megjegyzéseivel. Csak pislogtam ki a fejemből majd leájultam a székről,rájöttem nagy szíve van a hapsinak sokan elférnek benne! Hát nem volt egyszerű lenyelni igenis fájt de elöntött egy olyan méreg és gyűlölet hullám ha ott lett volna fix, hogy agyon ütöm de inkább igyekeztem lehiggadni.


Én egy tárgyilagos nő vagyok még szerelmesen is tudok hideg fejjel gondolkodni. Amint megérzem, hogy valaki hazudik, sunyizik, megpróbál hülyére venni azonnal elszáll a szeretet és rögtön szakítok. Nem hagyom, hogy hülyét csináljanak belőlem nem fogok szenvedni senki sem taposhat belém. Nem is értem egyes nők ezek után, hogyan képesek még szeretni a párjukat és bízni bennük. Valahol azt mondom az ilyenek megérdemlik mert nincs egy egészséges önbecsülésük és önérzetük. Mazochisták vagy mi.


Amíg a párom kényelmesen pancsizott a kádban én igyekeztem lehiggadni és összepakoltam neki. Amikor végzett és kijött a fürdőből mondtam, hogy holnap tipli végleg. Mész egy rajongódhoz vagy anyukához vissza nekem olyan mindegy de ettől a perctől kezdve kilépsz az életemből.Aznap este valaki a nappali kanapéján aludt!


És a végén még én voltam a hülye, hisztis k*rva! Mondtam, hogy a k*rvázással vigyázzon mert egyenlőre nem én kínálgattam magam a neten ez egyenlőre nem az én szégyenem a hiszti meg nem így néz ki ne akarja, hogy tényleg hisztizzek mert arra az egész hát összefut és nem az én pofám fog égni. Aztán rávágtam az ajtót.


Reggel mikor keltem már nem volt ott. A kis gerinctelen surmó még hajnalban lelépett nyilván nem akart konfrontálódni velem ilyen téren nem tudta felvenni a harcot tudta, hogy egy öntudatos, nagyszájú nővel nem lehet bizonyos dolgokat megcsinálni.Felesleges minden magyarázkodás.


Aztán jött az anyja, hogy ez nem jelent semmit meg miért raktam ki az ő rendes kisfiát nem kell így felfújni!! Mondtam neki, hogy ezt a szöveget nyomja le a leendő ex-menyének ha egyszer talál egy vak tyúkot, akit át tud dobni a palánkon.


Anyukával 3 év múlva futottam össze a házidokinál. Bocsánatot kért.

Mondta, hogy a fiacskája most válik! Az esküvő után 1 hónappal szült a szeretője egy kislányt. Aztán jelentkezett a gyerektartásért. A feleség úgy kivágta, mint macskát sz*rni. Most a sokadik csaját hülyíti.


És én voltam a hisztis K.


Szóval tanulj és okulj és sose menj az érzelmeid után. Sokszor nagyon rossz tanácsadók.

2013. márc. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!