Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig minden csajom kihaszált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig minden csajom kihaszált, majd eldobott. Barátaim sincsenek, ők is csak kihasználtak ha pedig nekem volt problémám nem segítettek. Mit tehetnék? 26/f

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg NEMet mondani! De tényleg! Nálam bevált.
2013. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hiszékeny voltál és naiv, csak az ilyen emberekkel az a baj, hogy hiába mondják azt h mostantól így lesz, ha jön egy lány akibe megint belezúg akkor ismét kihasználhatja mert nem lát megint a pillangóktól.
2013. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi lehetett a probléma, de abban egészen biztos vagyok, hogy csak azokat használják ki, akik hagyják magukat.

Ha ezt az állapotot meg szeretnéd változtatni, egy kicsit magadba kel nézni, kutakodni, hogy mit rontottál el.

Ez nem azt jelenti, hogy ne legyenek barátaid, és csajaid, hanem valamit egészen másképpen kell velük szemben tenned.

Mindig minden a gyengébb irányba mozdul el. Próbálj magadban keresni valamit, ami miatt így jártál. Egészen biztos rá jössz, vagy beszélgess erről a még megmaradt barátaiddal.

2013. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 fospuska ***** válasza:
100%
ne akarj mindenáron megfelelni. ez nálad amolyan kényszeres dolog lehet,amit aztán félreértenek vagy csak egyszerűen visszaélnek vele és barátságot hazudnak az előnyökért. főleg ne azzal próbálj barátokat szerezni, hogy mindenki tudja rólad,sok mindent el tudsz intézni és meg is teszed. ha olyan jellegű a dolog,nyugodtan hárítsd át a költségeidet rájuk,akkor már ők is hajlandóak lesznek megemelni a s.ggüket ha nekik kerül pénzbe.
2013. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ismertem már ilyen embereket, akik így vélekedtek az életről. A probléma ott volt, hogy tényleg képtelenek votlak nemet mondani és ha más akart adni nekik, egy az egyben elutasítottak minden fajta segítséget és támogatást.

Persze emögött fel voltak háborodva, hogy sosem számíthatnak senkire. Elég nagy ellentét nem?


Egy kapcsolatban, legyen az baráti vagy akár párkapcsolat rossz tényező, ha egyoldalú. És ha mindig csak adsz és adsz és adsz, a másiknak pedig nem engeded a viszonzást, akkor előbb utóbb ott fognak hagyni az emberek.


Nem mondom, hogy te ilyen vagy, nem ismerlek, de ebből a pár sorból, amit leírtál igencsak eszembe jutott, mint említettem néhány ismerősöm. Akinek az önfeláldozása már már túlontúl idegesítő. Nehezek is a kapcsolataik. :(


22l

2013. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ha nem segítek,elkönyvelnek és nem foglalkoznak többet velem
2013. márc. 19. 08:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, mindenki csak kihasznált, most nincs senki barátom/haverom/ismerősöm. Csajom meg nekem sosem volt, de ez más tészta.

26f

2013. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fospuska ***** válasza:
azzal jársz a legjobban. ilyen barátok mellett nincs szükséged ellenségre. nekem úgy tűnik,ezeket a "barátságokat" csak te erőlteted. nekik csak egy ismerős vagy,akit lehet ugráltatni.
2013. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem is sokan kihasználtak már.Vagy csak egyszerűen "lelki szemetesládának" néztek.Azóta megválogatom,h kikkel állok szóba.Meg nem engedem olyan közel magamhoz őket.
2013. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért érzitek lelki szemetesnek magatokat, ha egy lány megnyílik nektek? Én ezt nem értem.

A barátságok erről szólnak, megosztjátok egymással az érzéseiteket.

2013. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!