Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (nő) a gyerekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (nő) a gyerekünk születésétől nem kívánja a szexet. Hogyan tudnám ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
A Párom (nő) a gyermekünk születésétől fogva egyszerűen nem kívánja a szexet, pedig előtte nekem kellett "időt" kérnem. Sajnos elkeseredtem e téren, mert már lassan 4 éve tart ez az állapot és a beszélgetéseink ellenére sem változik a helyzet. Kitől, mitől lehet ebben segítséget remélni?

2013. márc. 19. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

"4 éve tart ez az állapot és a beszélgetéseink ellenére sem változik a helyzet. Kitől, mitől lehet ebben segítséget remélni?" - ebben az esetben a szeretödtöl!


(Köszi a lepontozást!)

2013. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Beszélgettetek már róla? Általában ilyenkor az a "probléma", hogy elkezdeni nehéz. Ha nyitott rá, akkor próbáljátok kicsit "erőltetni", mert evés közben jön meg az étvágy.

Ha ez nem megy, akkor érdemes szakemberhez fordulni, mert lehet valami felszín alatt rejtőzködő ok is (kapcsolati problémák, elfojtott gátlások), amiket házilag nem lehet orvosolni...

2013. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Legalább 1 napot gyerek nélkül, sétálgatva, együtt zuhanyozva....töltsetek el.

Nekem mindig bejött ilyenkor ha spontán jött a közeledés, mondjuk főzés közben hátulról megragad és felrak a pultra és levetkőztet. Rajtad is múlik hogy kezeled ezt.

2013. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Még egy dolgot javasolnék (kettes vagyok). Közhely, de a nő legfőbb erogén zónája a lelke. Ha nincs meg a kapcsolatban az alap intimitás, a kellemes bizsergés, akkor egy nőtől nem várható el, hogy este "parancsszóra" széttegye a lábát és élvezze.... tehát igenis - ahogy a 3. válaszoló is írta - kéne kicsit randizni, udvarolni, bókolni neki, napközben spontán megérinteni, kedves sms-eket küldeni, néha felhívni, csak hogy megkérdezd, hogy van... tehát elrugaszkodni a napi problémáktól és újra felfedezni egymást az alapoktól.

Tehát a férfinak újra meg kell hódítani a nőt, mintha egy vadidegen lenne. Ezt pedig tényleg csak úgy lehet, hogy gyereket lepasszolni, elmenni randizni - ja igen, randizni ne úgy menjetek, hogy együtt elmentek otthonról, hanem találkozzatok egy megbeszélt helyen, időben, ez önmagában is feldobja a randit! :)

2013. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ivilicious ***** válasza:
0%

4 éve ? én a helyedben 2 hónap után tomboltam volna. menthetetlen.

azt sem értem hogy bírják a nők így,én 2 napot nem bírok ki.

2013. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én ugyan se apa nem vagyok, se feleségem, de nem tudom hogy állsz a házimunkával. Vidd ki a szemetet, ha kér valamit, hogy javítsd meg tedd meg.

Ha a gyereket letettétek masszírozd meg a vállát, a testét, becézgesd és légy figyelmes. Lehet nem fog elsőre bejönni, de szerintem ez működni.

Beszélgessetek, hogy mi okozhatta a libidócsökkenést. A fáradság nagyon valószínű, hiszen egy gyerek olyan, mint két műszakban dolgozni (vigyáztam sokszor az unokahúgomra). Próbáljatok lehetőséget találni arra, hogy nagyszülőkhöz akár csak egy estére is leadni a gyereket és menjetek el valahova. Étterem, vagy más olyan hely, ahol nem dolgoztok, csak kettesben vagytok.

28F

2013. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

hát sokaktól hallottam ezt,

egy biztos kellene olyat, hogy a gyereket legalább hétvégére leadni a nagyszülőkhöz, hogy egymásra figyeljetek, mert a gyerek szülés óta, sok mindenen ment át, a nem alvástól kezdve, az állandó kiszolgálás, a gyerekre figyelni, amit nem tudom hogyan oldott meg, nem kell állandóan vele lenni,

annak is van élete attól, hogy kicsi

már dolgozik is gondolom, hát ez sem segít, délután ill estefelé mennyit van a gyerekkel, mert ő van az első helyen, sajnos nem Te, ezt kéne egy szintre hozni, addig sokat nem, ja és mindennap beszélgetni, de nem erről, különböző érintések, még nem szexről beszélek, ez amik naponta kellenének egy kapcsolat ápolásához N

2013. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez már orvosi eset, de sokszor az sem segít...
2013. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
# 8: Ez butaság, ennyi infó alapján nem lehet kijelenteni, és ha még külső segítség kellene is, akkor sem orvos, hanem pszichológus, szexológus...
2013. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

Kifogtál egy imádkozósáska típust!

Csak az utódláshoz és aztán család fent tartáshoz kellesz.

Elhagynád, összejönne egy palival, azzal már másnap lenne szex, fogadjunk!

Szexuálpszichológus segíthetne, talán...

2013. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!