Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagy engem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy engem? Miért próbálkozik még mindig?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel 2 hónapig jártam, előtte sokat udvarolt nekem. Végül én szakítottam vele, mert nem voltam vele boldog, nem működött. Ez rendben is volt, de 1 hónapra rá elkezdett írogatni nekem, először csak e-mailt, majd sms-t is, mondta, hogy kezdjük újra, hiányzom neki, sokat gondolt rám. Elküldtem, először kedvesen, majd kicsit kevésbé... most megint kezdi az írogatást. Miért? Amikor jártunk, úgy éreztem nem vagyok neki fontos, de akkor miért csinálja még mindig?
2011. aug. 20. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert talán szeret?
2011. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mikor együtt voltunk, ezt nem érzékeltette velem, ezért nem is értem ezt az egészet. :/ Bár ha jobban belegondolok 6 napi ismeretség után mondta ki először, hogy belém szeretett. :S
2011. aug. 20. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:

azért mer így gondolkodik hogy addig érdekes valami amíg meg nem kapja..


sajnos nem ismerjük az illetőt és téged sem.

2011. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adjál már szerencsétlennek még egy esélyt:D az is lehet hogy megszereted, nekem volt egyszer egy sráccal hogy jártunk 1 hónapot és nem szerettem meg kellőképpen, utána irogatott, mondom hát jó, legyen... És 2 hónappal később azon kaptam magam hogy jobban szeretem mint eddig bárki mást, már fél éve szakitott mert nem érezte 1 év után azt a tüzet amit szeretett volna, de még mindig miatta szenvedek, nem megy a felejtés, szóval fordult a kocka.
2011. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezted már tőle szó szerint, hogy miért nem száll (már) le rólad? Mert nem akarsz semmit? Üzeneteket se.
2011. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg félénk és ezért nem mutatta ki az érzéseit? És ezért nem mert cselekedni?
2011. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert mániás.
2011. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert szeret, te viszont úgy látszik, csak játszol vele... ha nem érdekelne a dolog, egyszerűen törölnéd az e-mail-t, sms-est... talán ideje lenne eldöntened, mit is akarsz tőle. Ennyit ő is megérdemel.
2011. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!