Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal szünetet tartunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szünetet tartunk, félek, hogy ennek itt a vége. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és most összejött minden. Veszekedtünk is sokat + úgy érezzük nem tudjuk megoldani a problémákat. Úgy gondoltuk megpróbáljuk a szünetet. Talán a különlét segit ráébreszteni hogyan tovább. Még csak pár napja van ez, de iszonyat hiányzik.

Volt valaki hasonló cipöben? Mi lett a vége?

Köszi aki válaszol.


2013. márc. 19. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szünet egyenlő azzal hogy vége .
2013. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a szünet ált szakítás, Te tudod miért kerültetek ide, így nem lehet tudni előre N
2013. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben itt és most tennék egy nagy pontot az ügy végére. Mi az hogy szünet??? M.rhaság! Kimerült a kapcsolat, ideje váltani...
2013. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szünet??? Az mi?

Mindenki megy arra amerre akar, és csinál amit akar?


Nem kell félned, hogy ennek itt vége, mert már megtörtént, vége.

2013. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szünet általában a kapcsolat végét jelenti, bár ez nem szükségszerű!


"úgy érezzük nem tudjuk megoldani a problémákat" - ha továbbra is így érzitek, akkor nincs is értelme tovább erőltetni.

2013. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szünet nálam egyenlő a kapcsolat végével. Aki szünetet akar az már gondolatban máshol jár. Ha mégis akarjátok folytatni a későbbiekben, akkor az valószínűleg a megszokás miatt lesz.


F/26

2013. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Ma beszéltem vele. Úgy érzi nincs értelme a kapcsolatunknak. Tényleg elfáradt a dolog, de ha akarnánk szerintem lehetne másképp. Ez igy müködik,hogy ha nehézségek vannak feladjuk inkább a másikat? Csalódott vagyok,hogy neki ennyit jelentett 3 év.

Most is bögnöm kell...

2013. márc. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!