Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » álltunk sorba a pénztárnál ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

álltunk sorba a pénztárnál ma a barátommal. Megakartam puszilni, de elhúzta a fejét h: ne már! Most ebbe mi volt olyan rossz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez egy megható történet...figyelj biztos felvállal közönség előtt is tuti szuper buksza lehetsz...cseppet sem vagy égő neki..
2013. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
93%

Lehet, hogy csak a koncentrált a cuccokra...

Úgy értem pénztárnál én is mindig figyelem az eladót, és hogy hányszor húzza le a termékeket.

Mivel párszor átvágtak, azóta nagyon figyelek az ilyenekre. Ilyenkor én sem örülnék, ha a párom puszilgatni szeretne.

2013. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát képzeld nem vagyok bányarém és felvállal
2013. márc. 11. 18:54
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Van, aki egyáltalán nem szereti, ha idegenek előtt puszilgatják. Ez egy pont olyan szituáció, amikor az ember koncentrál arra, hogy a kasszás ne húzzon le rosszul valamit, azt üsse be, amit veszel és pont nem a puszinak van akkor ideje!
2013. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert ott miért kell falnod a másikat? Én sem örülnék, ha a barátnőm ott esne nekem.
2013. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
vagy mondjuk tartja annyira tiszteletben az embereket hogy nem kezd el cuppogni sorban állás közben...
2013. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
még nem mi voltunk soron. nem vagyok olyan aki 2 méterenként puszit ad. miért halt volna bele? legalább utána mondta volna h ne csináljam többet ahelyett h elhúzta a fejét.
2013. márc. 11. 19:00
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj de én is elhúztam volna a fejemet.

Az egy dolog, hogy kézenfogva sétáltat engem ha kimegyünk az utcára, de számomra a "magánélet nem véletlenül "MAGÁNélet" mocskosul undorító az mikor a pasi meg a csaj ott cuppog a parkban, vagy az utcán falják egymást... most komolyan nem lehet kibirni, hogy az ember hazaérjen és ott ki lehet élni mindenféle vágyat...

2013. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
dráma...depis lettem...ez nonszensz durva,hatalmas tragédia...
2013. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem a nyelvem akartam ledugni a torkán fél órán át, hanem egy puszit adni neki, mert nem láttam szombat óta és hiányzott.
2013. márc. 11. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!