Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég rossz helyzetben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rossz helyzetben vagyok. MI a véleményetek erről:?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik Álexnek hívják és szerintem én is neki, mindig bámul, és van egy fiú, aki folyton piszkál és a fiú, aki tetszik az mindig hát ugymond megvéd...És amikor egyszer nem mentem suliba, mert beteg voltam, akkor az a fiú, aki piszkál odaült a helyemre és tönkretette a padom, és amikor ezt az oszi meglátta, akkor engem szidott le és hiába mondtam az oszinak, hogy nem én voltam nem hitte el, és ekkor Álex kiállt mellettem és most felakartam venni skypra (mert nincs facebookja) és be is jelöltem, de nem jelölt vissza..és nem hiszem, h haragszik rám vagy ilyesmi, mert még mindig bámul, meg dumálunk...

2013. márc. 11. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen problémák még gyakoriak így alsóban. (fogalmazás szakkörre feltétlenül jelentkezz)
2013. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor ha legközelebb találkozol Álex-szel, szólj neki, hogy fel akarod venni Skype-ra, nyilván elkerülte a figyelmét.
2013. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2! egyet értek N
2013. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsö, ez tetszett:)
2013. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!