Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, úgy hogy ne bántsam meg őt ezzel? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem túl komoly kérdés, de ez mégis érdekelne és légyszi próbáljatok meg valahogy komoly válaszokat adni.A barátomnak bajusza van, ez még nem eget rengető probléma csak hát neki mindenféle színű. 23 éves,de mégis olyan, mintha őszes lenne vagy szőke... (barna hajú) Megszeretném mondani neki, hogy sokkal jobban állna neki, hogyha pl. nem lenne bajusza, kicsit még talán komolyabb is lenne. Egyszer már szóba került, de ő öregíteni akarja magát,pedig ugyanannyinak néz ki, mint anélkül lenne, meg azt is mondta, hogy változást akart magán,azért növesztette.
2013. márc. 19. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy neked nem tetszik, szúr, nem áll jól neki
2013. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki hogy neked nem nagyon tetszik a bajusz próbáljon meg inkább borostás képet csinálni egyenletesen. Az menő is a bajusz nincs nagyon divatban :)
2013. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki mikor kezdtünk járni is, meg úgyis célozgattam, hogy a barátnőim is mondták, de valahogy nem akar tőle megszabadulni,de kérlek ne értsétek félre, én őt elfogadtam, csak hát mostanában egyre rosszabbul áll neki, vagyis vastagabb is lett, nem olyan, mint amilyen volt, úgy ahogy elfogadtam régebben, mert annyira megtetszett, hogy nem érdekelt az, hogy pl. nem jönnek be a bajuszos pasik, csak már most egyre zavaróbb..
2013. márc. 19. 20:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elalszik kötözd ki és borotváld le!:)))

Na komolyra fordítva, én mindig hízelegve súgtam a fülébe hogy: hmmm a számban maradt a bajszod, megborotváljalak(hajnyíróval). Én jobban szeretlek szakáll és bajusz nélkül.

2013. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, ő valahogy a régi időknél ragadt le. :)
2013. márc. 19. 20:51
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem mostantól járunk, de úgy félek, hogy megbántom, pedig már a szülei is mondták, hogy azért ez nem kéne, de ő makacsa, sajnos, pedig ha tudná mennyire jó képűbb anélkül hihi
2013. márc. 19. 20:52
 7/14 A kérdező kommentje:
makacs*
2013. márc. 19. 20:52
 8/14 Johnny Pepper válasza:
Mond meg neki hogy az arcszorzet takarja az arcot. Es amugy neked nem tetszik. Kerd meg hogy a kedvedert borotvalja le! De szerintem a szakall minden ferfinak jobban all.
2013. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj vele valami egyezségre jutni. Ajánld neki a szakállat vagy a barkót, azok sokkal inkább sármosítanak. Talán egy "cserében" benne lenne.
2013. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 LeftBehind ***** válasza:
Ha a borotválásra nem is tudod rászedni,talán kössetek kompromisszumot és kérd meg,hogy legalább hajnyíróval vágja rövidebbre.
2013. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!