Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a szerelmem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a szerelmem ha szeret?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt, az első hónapok tökéletesek voltak. Decemberben kiderültek hazugságai, lányokkal találkozott, és azt mondogatta neki nincs senkije csak most el van velem. Találkozott egy másik lánnyal akivel előttem együtt volt, és a lány elmondása szerint majdnem csókolóztak. Megbocsájtottam neki. Ezek után a bizalmam megrendült felé, és azóta folyamatosak a veszekedések. Állandóan én járkálok utánna, főzök neki, meglepem állandóan erre a válasz: Kössz! Nagyon rosszul esik, ráadásul ha valamin összekaounk én indig próbálok higgadt maradni, ő leku*váz, lealjasoz, és azt mondja hogy én hazug vagyok. Egyáltalán nem tisztel. Rengetegszer kimondtam, hogy vége, de aztán valahogy mégis kibékültem vele. Hagynom kéne végleg, és továbblépnem? Ha ő nem akarja rendbehozni én miért erőlködjek rajta?
2013. márc. 19. 22:25
 1/9 Furie válasza:
Miért aláztatod meg magad?
2013. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zsófika, most szépen szakíts újból a Kristófkával! De vééégleg!
2013. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
már nem most kellett volna ott hagyni, hanem amikor "majdnem csókolóztak"
2013. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért vagy vele még akkor?
2013. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

Szerintem olvasd vissza amit írtál külső szemmel nézve.

ÉS azt fogod mondani: hogy te egy nagyon hülye csaj vagy hogy lehetsz ennyire zakkant hogy vele vagy?

2013. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hagyd ott, hazudik még akkor is, amikor kérdez
2013. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ, nincs szükséged megerősítésre innen. Komolyan egy ilyen emberrel szeretnél lenni? Nem hinném.
2013. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szerettem, azt hittem megváltozik értem... és hogy csak hullámvölgy
2013. márc. 19. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:

ha találkozgatott más csajokkal, akkor kellett volna már otthagyni, direkt jól esik, ha megaláz

soha nem fogja abbahagyni, miért mond ilyeneket, mert magából indul ki, soha nem volt egyenes Veled,

7 hónapja vagy együtt az semmi, legyél erős fejezd be, keressél egyet aki igazán fog szeretni, mert elnézést, de lábtörlőnek használ, térj észhez!!! N

2013. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!