Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi tévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek, elmenjek vele színházba? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kb egy éve ismerkedtem meg valakivel. Kissé döcögősen indult a kapcsolatunk, sok külső ok miatt.

Részemről mára már elmúltak az érzelmek, mint férfitól nem akarok semmit sem, jó vele lenni, beszélgetni, de nem jelent többet már, mit (egy) barát. Ezt ő is tudja, mindent megbeszéltünk, át beszéltünk már ezerszer. Előre lefoglat szinház jegyünk van, péntekre, amit ő már ki is fizetett. Tudja, ha el is megyek vele, ez nem rani, nem olyan együtt lét, mint mikor egy pár voltunk. Tudom, ha elmegyünk a színházba, utána ott szeretne aludni lálam.. (ha magamtól nem tudnám, tezs ilyen irányú megjegyzéseket) bár, haza menni haza tudna..

Teljesen tanácstalan vagyok.. Azt is mondtam neki, nem szeretnem, ha ez reményt kelte benne, azt meg főleg nem, ha azt gondolná, kihasználom, hogy ide oda azért még vigyen el. Ti elmennétek (így) a szinházba?


2013. márc. 20. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
erőszakkal úgysem alhat ott:DD
2013. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjen el taxival
2013. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:

?????????

Nyilvánvaló, hogy kihasználod, azt kérdezed, hogyan tudnád elegánsan kihasználni?

2013. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván való. Hiszen ismered a kapcsolatunk minden apró részletét, őt is, engem is! :D :D :D :D :D

Te ismét megerősítetted bennem, hogy mellőzni kell(sajnos) ennek az oldalnak ahasználatát, mert úgysem kap az ember hasznos tanácsot...

2013. márc. 20. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már kifizette úgyis mindegy, ez már lehúzásnak minősül.
2013. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De most hogy kerültek megvételre a jegyek ? Te kérted , hogy ide el akarsz menni erre az előadásra, vagy ő vette meg magától és szólt, hogy menjetek el ? Mert a kihasználás az első .

Szerintem menj el, előre tisztázd , hogy nincs nálad alvás, ki is fizetheted a jegy árát neki, vagy ha azt nem engedi, akkor előtte hívd el valami kajára vagy piára .

Ha a barátságot ő is tudja kezelni ilyen formában, hogy nem lehet több, akkor nem értem miért ne lehetnétek barátok ? A barátok meg kölcsönösen hívják meg egymást , vagy mindig fizetik a saját részüket, legalábbis nálunk így megy.

Én elmennék ha mindazt tisztázni tudnám, amit leírtam.

2013. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A jegyek elvannak téve a nevére, előadás előtt fél órával lehet átvenni őket, és ott kellett volna fizetni.utólag mondta meg, hogy kifizette átutalással. Az is említette, ha vele nem akarok elmenni, nyugodtan hívjam el a barátnőmet, és menjek vele. Ezt nem szeretném, mert ez már tényleg kihasználás lenne. Arra én is gondoltam, hogy a felét kifizetem neki, de tudom hogy nem engedi, nem fogadja el, ezért arra gondoltam, hogy az utazását én fizetem.(Én ingyen utazok, neki kell venni vonat jegyet, + mindkettőnknek buszjegy.)
2013. márc. 20. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!