Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy a barátnőmnek van/volt-e mellettem egy másik pali?

Figyelt kérdés

Még a kapcsolatunk elején facebookon beszélgettünk egymás perverzióiról, amikor is azt mondta hogy neki a bigámia a perverziója, konkrétan ezeket írta nekem miután leírta a bigámia szót: " ez már amikor szűz voltam foglalkoztatta a fantáziámat, de azt is mondtam h úgyse lesz olyan. megmarad szépen fantáziának" illetve ezt : "és már visszaszívnám h elárultam neked.. és nem azért mintha megcsalás egyáltalán eszembe jutna.. nem azért, hanem mert: néha szeretek egy teljesen párhuzamos világban ilyen bigámista házasságon elmerengeni


hogy milyen lenne."


szerintetek ez ép észre vall? a szülei 4 év házasság után jöttek össze, úgy hogy mind ketten szüzek voltak, ennek alánynak én vagyok a második és 20 évesen veszítette el aszüzességét, demég is mit képzel magáról, hogy ilyeneket képzel??? HA képzel, akkor akarja nem?? Amugy a haverjaim és aszüleim szerint is külsőre egy nagyon megbízható szemüveges, jó tanuló lányról van szó. De így nem kell szerintetek féljek ezek után hogy rajtam kívül lefeküdt vagy csokolózótt mással? Még ilyen ótvar is kijött a száján, lehet az miatt mert leszopott, és baktériumos avizeletem, de az is lehet hogy mást szpott le. Szerintetek?


2013. márc. 20. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
amíg csak fantáziál egy "párhuzamos világról", addig nincs baj. habár az írásod alapján nem csoda, hogy nem találtál normális csajt, mivel te tuti nem vagy százas...
2013. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, te rohadtul nem tiszteled a barátnődet, szóval itt bármit mondunk, valószínűleg nem fog téged érdekelni. Az az ótvar, gondolom a herpesz, és elárulom, hogy nagy valószínűséggel semmi köze a te farkadhoz és baktériumos vizeletedhez, sőt más farkához sem.

Az a vírus az ő szervezetében van, legalább olvass utána a dolgoknak.


És a fantázia egyáltalán nem biztos, hogy meg is valósul, ezért FANTÁZIA.


Te ember nagyon buta, alacsony intelligenciával, sajnálom szegény barátnődet...


29/n

2013. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ilyen sebes ótvar, herpesz szerű, haverom azt mondta tőlem kapta el amikor leszopott, de elkaphatta mástól is nem?nem bízok benne -.-
2013. márc. 20. 13:27
 4/13 anonim ***** válasza:
*nagyon buta vagy
2013. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az ótvar egy bakteriális fertőzés kedves utolsó, és azt csak elkapni lehet valakitől, akár egy érintéssel is terjedhet, azt orvos azt mondta neki hogy a pattanásába került a baktérium, de hogyan??? tudtommal csak engem szopott ke
2013. márc. 20. 13:29
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, olvasni tudsz? Akkor hajrá!

2013. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A kiváltó okok közül a leggyakoribbak: a szervezet legyengülése, valamilyen gyulladás vagy lázas betegség, gyomorrontás, erős lelki trauma, fizikai stressz, munkahelyi-, családi- vagy párkapcsolati problémák, valamilyen szervezetünk számára nem szimpatikus étel vagy ital, erős napfény vagy ultraibolya sugárzás, más fertőzések, terhesség, menstruáció, vagy fogászati kezelés."


Kiidézem, mert látom olvasni nem tudsz.

2013. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez mind igaz kedves utolsó, csakhogy ez nem magától jön a szervezetbe, hanem valahonnan elkapta, csak nem tudom honnan és ez nagyon kezd idegesíteni, meg eza bigámi adolog is, miért gondol ilyenekre, ha együtt van valakivel????
2013. márc. 20. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:

"A különböző herpesz vírusok szinte minden egészséges ember bőrén és nyálkahártyáján megtalálhatóak. Megjelenésüket azonban mindenkinél más és más hatás aktivizálja. "


Nem kapja el senkitől te... Hanem az benne van MINDENKINEK a szervezetében. Valakinek elő jön, valakinek nem!

Ennyire nem lehetsz fogyatékos, komolyan.

Látom, az olvasás nem az erősséged.


Amúgy meg nem kell nekem győzködni téged, ha nem bízol benne, ő is jobban jár, ha szakítasz vele.

2013. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

de ez nem herpeszvírus ember!!!! neki egész életében egyszer nem volt herpesze, igaz , velem csókolózott herpeszesen is,de ez ótvar volt---->ami bakteriális fertőzés, tehát nem vírus, és nem herpesz

az ótvarosok meg nem mehetnek közösségbe mert átadják másoknak akár egy érintéssel is, nos ennek a csajnak ki adhatta át? engem ez foglalkoztat, tetszik érteni?

2013. márc. 20. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!