Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy tetszik egy másik lány és megcsókoltam?

Figyelt kérdés

Már 4 éve vagyunk együtt és együtt is élünk, de pár hónapja elkezdett érdekelni egy másik lány, aki a barátnőm teljes ellentéte. Azt nem tudom, hogy vele hosszútávon működne-e, mert ő szereti elcsábítani az embereket, a kötöttségeket meg kevésbé. Régóta beszélgetünk, ő tette meg az első lépést, én meg megcsókoltam.

Nem tudom, elmondjam-e a barátnőmnek, mert nagyon kiakadna, ha megtudná, hogy ki az a lány, aki tetszik. Mit tegyek?

24/F


2013. febr. 5. 11:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod.
2013. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
döntsd el te, ennyire ne legyél nyuszi, hogy még ehhez is mástól kérsz tanácsot
2013. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem könnyű, mert régóta vagyunk együtt és az első komoly kapcsolatom.
2013. febr. 5. 11:44
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Valamiért csak megcsókoltad azt a lányt. Ha jól éreznéd magad a kapcsolatodban, akkor nem is hagytad volna a lány közeledését. Mond el a barátnődnek, ha már volt arra eszed, hogy megcsald, akkor ennyi bőr legyen a képeden.
2013. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Légy felnőtt. Vállald a tetteid következményét és azt, hogy olyat tettél, amivel nagyon megbántod azt, akit elvileg szeretsz.
2013. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

amiket írtál arról a lányról,az egyáltalán nem szimpatikus..!!

biztos,hogy leakarod cserélni a barátnődet egy ilyen lányért,aki szereti az embereket elcsábítani??


csak akkor mondd el neki,ha már nem érzel semmit iránta.

2013. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem szeretem, meg más lányok nem tetszenek, csak ezt a lányt nem lehet nem észrevenni, pedig visszafogtam magam sokáig.
2013. febr. 5. 12:05
 8/26 anonim ***** válasza:

A barátnőddel akarsz lenni, vagy azzal a csajjal? Ezt döntsd el, aztán gyere vissza.

Nem mellesleg ez egy téves állítás: "Nem tudom, elmondjam-e a barátnőmnek, mert nagyon kiakadna, ha megtudná, hogy ki az a lány, aki tetszik."

Szerinted komolyan azon akadna ki, hogy ki a csaj?! És nem azon, hogy megcsaltad valaki mással?!

Nálad bajok vannak az tuti..

2013. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, csak egy csók volt. Igen, mert ezt a típust utálja, amilyen a lány.
2013. febr. 5. 12:27
 10/26 anonim ***** válasza:
Nálam már egy csók is megcsalás. Gondolj bele neked hogy esne fordított helyzetben.
2013. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!