Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de mégis gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de mégis gyakran gondolok egy másik srácra, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyok együtt, ez a másik srác már előtte is bejött, meg jóban voltunk, lett is volna alkalmam összejönni vele, de nem éreztem iránta szerelmet, szóval ez szóba se jöhetett, viszont a vonzalom nem múlt el.

Tudom, hogy el kéne kerülnöm, de az egyetemen minden óránk közös, ráadásul van sok kisebb csoportos óránk (6 főnek például), és ott is együtt vagyunk, szóval eléggé szem előtt van.

Nem fogom megcsalni a barátomat, ez egyértelmű, elhagyni se fogom, mert őt viszont nagyon szeretem, és mindenben tökéletes társ.

Viszont ez a másik srác akkor is gyakran eszembe jut.

Aki volt már hasonló helyzetben, adjon légyszi tanácsot!!


2013. márc. 20. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
ha már eldöntötted h mi a helyes, akkor mégis milyen tanácsra vársz?
2013. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. :) Sajna,énis így vagyok ezzel és ezen nem tudok változtatni :/
2013. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy minden nap latod es emiatt egy fix fantazia pont. Szerintem csak a fejedben lenne jo ez az uj kapcsolat, de ha nem latnad nap mint nap tuti meg is szünne.
2013. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele kapcsolatot, akkor most vele lennék.

Viszont ami tény: életem legszenvedélyesebb csókját tőle kaptam, és ezek után ahogy elképzelem, hogy vajon az ágyban milyen lehet, hát ez a gondolat néha előjön... :/

2013. márc. 20. 15:03
 5/6 anonim válasza:
Sok sikert a kitartáshoz, legyél hű az elveidhez, szerencsés párod van :)
2013. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem egyenlö a jo szexel. A szenvedelyes csok meg lehet, hogy atlagos volt, csak eppen olyan kedved volt, olyan volt a körülmeny es annyira be voltal gerjedve, hogy baromira jol sült el. Ha akarsz fantazialj vele, de egy kettyintes meger e egy lehetseges szakitast azt neked kell eldönteni.

Nem birallak, helyedben en is lehet ramozdulnek a sracra es nem bannam meg, a kerdes, hogy tudsz e együtt elni a tudattal, hogy megtörtent. Valaki tud, valaki nem, ember függö.


(Az a baj, hogy ha nemet is mondasz, lehet tudat alatt ugy intezed, hogy megessen a dolog. Veletlen összeveszel a baratoddal, veletlen pont a sracot hivod fel, hogy vigasztaljon, veletlen pont a lakasara mesz fel es igy tovabb. Ez mar szerintem nem OKes, döntsd el inkabb, hogy mit akarsz kerek-perec, es ne az aktualis kedved döntse el, amit lehet holnap megbansz)

2013. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!