Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy sose fog túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy sose fog túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek 5 éve nincs barátja, ugyanis 5 éve találkozott egy fiúval, és beleszeretett de a fiú ezt nem viszonozta, ő csak barátként kedvelte/kedveli. Azóta nagyon sok lehetősége volt már, helyesebbnél helyesebb srácok jöttek oda hozzá, de mindegyiket elutasította, mondván, ő azt a srácot szereti. Azóta, amióta az a srác megmondta neki, ő nem akar többet barátságnál, elment az összes életkedve, már nem olyan mint régen. Esténként felhív sírva, hogy ő ezt már nem bírja, nagyon szereti és hiányzik neki. 5 év... az rengeteg. Lehet, hogy sose fog "kigyógyulni" belőle ? Létezik, hogy tényleg ennyire szereti ? Mivel segíthetnék neki, hogy jobb kedve legyen ? Az az igazság, már majdnem mindennel próbálkoztam, de félek, hogy lassan olyan mély depresszióba esik, hogy kárt tesz magában vagy ilyenek :\ Köszönöm a Normális és Hasznos válaszokat.
2013. márc. 20. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ez kamu.
2013. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl fog lépni, csak hisztizik. Gondolom a srác attól függetlenül még nem nagyon szállt le róla, hogy túl tudjon lépni.

Ugye nem te vagy a barátnő?

2013. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. : nem kamu -.-

2. : bárcsak hiszti lenne :S én is azt hittem, de ez annál komolyabb. és épp ezaz, hogy a srác pont hogy le se sz@rja. És ez még jobban kikészíti barátnőmet :\ tény, hogy 2 éve sokkal rosszabb volt, mert majdnem minden nap sírt miatta, mostanában meg már csak 1x-2x hív fel este, ha nagyon szarul van emiatt. De akkor is, ez nem normális, hogy már eltelt 5 év és még mindig ilyen állapotban van :\ :(

Nem, nem én vagyok. Legjobb barátnőm. :)

2013. márc. 20. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Minek ez?

Tudjuk h nem a barátnődről van szó hanem rólad. ÉS fejezd be a hisztit mert ennek a nagy része az.

2013. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen csak az fog segiteni, ha a baratnőd elfogadja, hogy az időre kell biznia a dolgokat, és el kell fogadnia, hogy ez van, majd lesz, aminek lennie kell. Ezt onnan tudom, hogy én is 5 és fél éve szeretek egy fiút és nagyon nehéz. Aki nincs benne, nem is tudja elképzelni. Minden este lefeküdni úgy hogy, ne tudd hol van mit csinál stb. BORZASZTÓ!!! Én már eljutottam arra a szintre, hogy várok. Hagyom, hogy sodorjon az élet, nem mondok le a kinálkozó lehetőségekről. Van mikor rámtör a nehezebb időszak és könnyes lesz a szemem. Ilyenkor már a barátnőmet sem hivom fel, mert már eleget untattam ezzel szegényt. Ha sirnom kell sirok, majd letörlöm a könnyeim és tiszta szivemből kivánom neki, hogy boldog legyen. DE!! Nem hagyom el magam... amennyire megy próbálom lazán venni. Lehet ezt a baratnőd most hülyeségnek tartaná, amit leirtam, de ahogy én is, ő is magától kell erre rájöjjön. Nekem pszichológus segitett ebben, de a leghatásosabb csak az volt, hogy én magam döntöttem el, hogy nem akarok szenvedni. Persze még mindig szeretem, őt. Nem is tudom elképzelni, h lesz nap mikor nem fogom. Viszont pár évvel ezelőtt azt sem tudtam, elképzelni, hogy lesz ez könnyebb és tessék LETT. Sok szerencsét! :)
2013. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: vegyél vissza.... leirtam, h a barátnőmről van szó, mi nem világos? Ha rólam lenne szó, akkor magamra vonatkozóan irtam volna..

#5: köszönöm szépen a normális válaszodat. :) nagyon aggódom érte, de akkor úgy látszik, nem igen tudok mit tenni :// biztos szörnyű lehet, nem éltem még át ilyet... még 1x köszönöm :)

2013. márc. 20. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Tölts vele sok időt, hivd fel gyakran, beszélgess vele gyakran. Elöször is arra kell eljutnia, hogy NEM akar ettől szenvedni. Ha ezt elismeri, onnan jön minden. Annak idején én is arra vágytam volna, hogy a barátnőm sok időt töltsön velem, figyeljen rám, hogy ne legyen időm gondolkozni, de sajnos nekem ez nem adatott meg, a barátnőm nem vette ezt annyira komolyan. Ha lehet, és téged érdekel, akkor figyelj oda rá. Meg kell neki magyarázni, hogy nem az első és nem is az utolsó, aki ilyen helyzetben van, és van kiút belőle.
2013. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer :) Akkor majd megpróbálok még jobban odafigyelni rá... Remélem sikerül segítenem neki :\
2013. márc. 21. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!