Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Próbálok rajta túllépni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok rajta túllépni, de nem tudok. Hagynom kéne ezt mostmár, ugye? Ebből már nem szabad semminek sem lennie újból, igaz? Nem tudom egyszerűen elfelejteni.

Figyelt kérdés

Van egy srác... Jártunk kb. 1 évig szakítottunk aztán összejöttünk és megint vége lett ... (közösen döntöttünk így) Most nem tudom mit tegyek nem tudok túllépni rajta és ő is érez irántam még mindig valamit..... Ebből már nem szabad semminek sem lennie újból, igaz?

Van egy közös barátunk, mindkettőnknek ő a legjobb barátja, ő azt mondja h úgy látja h még mindig szeret...

mit csináljak, hogyan kérdezze a volt barátomat h szeret e még? vagy inkább hagyjam csak ezt így és ne foglalkozzak vele? csak az a baj h nagyon szeretem még mindig.....



2013. febr. 11. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lett vége? Nem bántásból kérdezem.. de ha annyira szeretitek egymást kölcsönösen, akkor miért szakítottatok már kétszer... közös megegyezéssel...?
2013. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy gyerekes dolgok miatt....
2013. febr. 11. 18:09
 3/6 A kérdező kommentje:
igen 1. én szakítottam, aztán közösen...........
2013. febr. 11. 18:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérlek, segítsetek............
2013. febr. 11. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást miért nem vagytok együtt? Fölösleges kínoznotok magatokat... Köszöböljétek ki azt a hibát ami miatt szakítottatok és voilá. Nem szabad veszni hagyni az ilyet, mert túllépni nem fogsz tudni rajta ha tudod hogy még szeret téged. Én tuti megpróbálnám.
2013. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én is megpróbálnám ezt lerendezni, megbeszélni. Ha tényleg igaz, hogy kölcsönösen szeretitek egymást, akkor hívd fel, találkozzatok, de mindenképp beszéljétek ezt meg!
2013. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!