Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem szóba hozni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem szóba hozni, mit tegyek? Egyik éjjel arra ébredtem, hogy valami ragacsos van a lábújjaimon.

Figyelt kérdés
Hirtelen nem is kapcsoltam,de aztán leesett,hogy az előváladék,de hogy nem ébredtem fel rá,hogy a lábammal mit csinál a párom?megkérdeztem,hogy mi ez,mit csinált,de tagadott,azt mondta nem tudja mi az,hagyjam.A nyáron is volt hasonló akkor meg a fenekemnél volt 2x is ilyen előváladék,(értitek mire gondolok),utólag volt az egyik esetnél,hogy félálomba arra ébredtem,hogy hirtelen mellém fekszik ahogy elkezdtem mocorogni,és utána éreztem a nedvességet a fenekemnél,ne nevessetek,mert nagyon rosszul érzem magam emiatt és nem is merem elmondani senkinek,olyan kellemetlen,lehet,hogy ezért nincs is kedvem azóta a szexhez vele?Meg veszekszünk is sokat,párszor szóba került a különmenés(van 2 kicsi gyerek is,közös lakás hitel),nem vagyok már boldog,sőt szinte rossz ha hozzám ér:(.Mindig azt mondja szeret,de volt hogy ő mondta menjek el,költözzek a gyrekeket meg néha meglátogathatom,akkor megijedtem és nem mertem menni,nehogy elveszítsem a gyerekeket.

2013. márc. 21. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az előváladék nem ragacsos, tehát el is élvezett


miért zavar, ha ennyire hatsz rá még alva is?

2013. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert egy kicsit olyan,mintha megerőszakolt volna:(,úgy érzem.
2013. márc. 21. 10:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Drágám, hogy lehet ennyi önbizalmad, hogy ha velem van gondod, azt nem nekem mondod el, hanem itt nyavalyogsz és panaszkodsz. És még én vesztettem el a vonzerőmet az önbizalomhiány miatt! - mondhatná a párod, ha olvasná ezt a kérdést. Szóval hogy értsd, mire akarok kilyukadni: Ő is gyáva, te is. Meg lehet-e még ezt menteni? Igen, rengeteg lelki erővel és fejenként egy megbízható terapeutával. Semmiképp se közös párterápiával első körben. Mikor romlott ez el? Sosem, kezdetektől fogva vannak titkaitok egymás előtt.
2013. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Mert egy kicsit olyan,mintha megerőszakolt volna:(,úgy érzem."


Jól érzed. De te is megerőszakoltad Őt.

2013. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A gyerekeket általában az anyának ítélik. A többit nem egészen értem.
2013. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez az ő perverziója. A legtöbb embernek van ilyen, csak van aki a szeretőjén éli ki ezeket, ezért a feleség számára ezek sosem vagy későn derülnek ki.

Tudnék példát, volt olyan pasim, aki fojtogatni szeretett volna, volt amelyik 3-as szexet... Ők is elmondták mire vágynak és mivel én nem izgultam fel ezektől, ezért inkább úgy döntöttem inkább lelépek mielőtt megcsalás, vita srb. lesz belőle.


Gyerekekkel, hitellel már nehezebb. De minél inkább halogatod, annál nehezebb lesz.

2013. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megerőszakoltam?Mi van?
2013. márc. 21. 10:16
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Még 1 dolog:

Ne hidd, hogy a legtöbb házasságban/kapcsolatban nincs valami titok. Van. De gyakran az emberek maguknak se merik bevallani! Nincs két egyforma ember, ahányan vagyunk annyi féle dologra vágyunk. Ha el tudod őt így fogadni és csak ez a problémád vele, akkor még hosszú kapcsolat állhat előttetek, de ha úgy érzed ez neked nem megy és hányingered van az egész embertől, akkor lépj tovább.


Nekem egyszer a nagyim egyik ismerőse megsúgta, hogy az Ő "boldog" és hosszú házasságának sem az örökké tartó szerelem volt a trükkje, hanem az elfogadás. Tudott róla, hogy a férje imádja a fiatalabb nőket és mikor Ő már nem vágyott a szexre, a férje eljárt máshová kielégíttetni a vágyait. Ezt Ő elfogadta, kölcsönös volt a kompromisszum. Neki nem kellett szexelnie akarata ellenére és cserbe nem parádézott.

2013. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy egy szellem ektoplazmája! X)
2013. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Megerőszakoltad: igen, olyan dolgokra kényszerítetted érzelmi zsarolással, amit Ő nem akart, ez a leírásodból is kitűnik. Persze mindkettőtök gyávasága áll emögött, mert ez a fajta megerőszakolás bizony kettőn áll. Te kihasználtad, Ő meg hagyta magát.
2013. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!