Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 69ra felhízott feleségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

69ra felhízott feleségnek hogy adnátok a tudtára hogy ne egyen annyit? 54 kgrol felhizott éjjel eszik nem alszik. és minden nap jár aerobik órára. Sztem azt hiszi hogy akkor nem hizik vagy nem tudom. De zabl óssze vissza kólát iszik csokikat

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy 54 kilósan sokkal nagyobb arányban volt a zsír. Ha minden nap tornázni jár, akkor lehet, hogy nem is kövér, hanem izmos.
2013. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

hány cm?:)

én is 69 vagyok,csak épp 184centihez ez nem sok:D

2013. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát, mondd meg neki h jobban használna az aerobik, ha odafigyelne az étkezésre, vagy jó lenne ha egészségesen táplálkozna mert szeretnéd ha sokáig egészséges lenne
2013. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Mivel jár aerobikra ezért feltételezem tisztában van vele, hogy fogynia kéne, vagy legalábbis nem többet hízni. Mondd meg neki kedves, aranyos, nyugodt hangnemben, hogy "cica, az aerobik óra nem sokat ér, ha közben cukrosat iszol és eszel, radásul éjjel. és pihenned is kéne, mert teljesen ki fogsz merülni, nem szeretném, hogy megbetegedj"

Kétlem, hogy így megsértődne ezen.

2013. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka eszik, valami nem stimmel a lelkivilágával.
2013. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Régen is járt aerobikra.aztán megmütette a mellét és ekkor 6 hétig nem járt és az alatt feljött neki a java meg utána még lightosabban edzett es akkor. Ennek már 1 éve hogy ujra naponta rendesen sportol .de nem allt helyre a lelki békéje és akkor rászoktt arra hogy nem tud aludni meg eszik mindenfélét és azóta se szokott le róla. Nem egy zsíros bödön de azert van különbség rendesen. Finoman probalkoztam hogy az a ruha mar nem jo rad stb. De képes most is 36 os testhezallo ruhakat vasarolni. Ugyan nem hajas dereka vekony de összességében mégiscsak sok az már és nem való neki a zimány lindás ruhakollekció.

Ö mindig mondja ő arányos lapos a hasa meg ilyenek.de most le lett mérve mert megyünk falusi esküvőre ő lesz a tanu a pár állja a szabót, és a méretei a lapon 98 72 106 mondja ő ne nézegessem a papirt meg hogy azon kénylmi bőség van. Szóval sértődös. Nem tudom hogy mondjam. Neki hogy ne sértődjön

2013. febr. 3. 12:45
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
OMG!
2013. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem te nem az asszony egészségét felted,hanem már nem tetszik?
2013. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ne tartsatok otthon édességet...
2013. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%

70 kiló sok, mindenhol - egy átlag magassághoz 55 kiló, egy magasabb termethez 60 az ideális kb (a testtömeg-indexeket hagyjuk, hülyeség az egész úgy, ahogy van. Nem veszi figyelembe a csontozatból, izomzatból eredő eltéréseket, ezért pl. a 175/55-re anorexiaveszélyt jelez).


Kérdező: szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy nem gondolja-e, hogy egyszerűbben menne az a formálódás, ha elhagyná a csokit és a kólát?

2013. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!