Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogyan reagálnátok, mit gondolnátok erről a fiúról?

Figyelt kérdés
Ha a barátotokról kiderülne, hogy a munkahelyén azzal szórakozik, hogy fogadásból (leginkább sörért cserébe)"megcsöcsörészi" az egyik kolléganőjét? Vagy alányúl valakinek? Szerintetek ez vicces, vagy azért elgondolkodnátok, hogy szereti-e egy ilyen pasi a kedvesét?
2013. márc. 21. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyen alakokat.Ciguk csinálnak ilyet.Meg szexmániásak.
2013. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát ez egyik se, ő fehér és szexmániásnak sem mondható... (Bár ezekután elgondolkodom, hogy lehet csak velem nem szexmániás, de mással meg az. :S )

Teljesen ledöbbentem, amikor ez kiderült róla... :(

Én egy komoly fiúnak ismertem meg és ez a dolog már túlmegy a vicc határán... :((

2013. márc. 21. 10:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem biztosan nem tetszene. Sosem szerettem az ilyen fiúkat általános iskolában sem......pedig ott még elmegy mert fiúk még csak. De már felnőtt korban elég gyerekes ez a viselkedés egy felnőtt "férfitól". Nagyon alaposan meggondolnám azt, hogy a továbbiakban vele maradjak-e vagy sem.
2013. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ő konkrétan 26 éves. És nem ám egy építkezésen dolgozik, vagy utcán, vagy akármi, hanem egy országos cégnél, egy fullos irodában... :S

És a munkatársai meg ahelyett, hogy leoltanák, ha "viccből" részegen felhoz egy ilyet (mert ő szokta ezeket kitalálni, nem más biztatja ezekre a dolgokra!), akkor csak röhögnek rajta, meg adják alá a lovat! És aztán meg is csinálja... :S

Hát, komolyan az agyamat eldobom, hogy ilyen létezik!

2013. márc. 21. 11:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég idióta lehet. Aki meg nevetgél, amikor alányúl, menjen vele szobára, mert biztos tetszik neki a pasi.
2013. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, nem az nevetgél, akinek alányúl - hanem a többi munkatárs röhög azon, hogy a párom meg merte ezt csinálni egy ott dolgozó csajjal. A csaj gondolom nem röhögött...
2013. márc. 21. 11:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kattant párod van és szerintem addig fogja csinálni, amíg valamelyik csaj (akinek alányúl) t*kön nem rúgja, vagy rá nem küldi a kigyúrt barátját.


Egyébként ezt az alányúlást én nem vicces, hanem idióta, gyerekes dolognak tartom és amiért csinálja, az a feltűnési viszketegség. Ő akar a középpontban lenni. Amíg meg nem járja...

2013. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy bunkó!

A hoki-válogatott kapusát éppen most tartóztatták le Amerikában, hasonló dologért. Meg is érdemli.

Képzeld el, ha a munkahelyén a feleségednek nyúlkálna alá. Mit tennél? Fizetnél neki egy sört?

Én biztosan lezavarnék neki agy pofont.

És azoknak is megmondanám a véleményemet, akik fogadást kötnek vele. Mind egy rohadt bunkó.

2013. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is mind bunkó amúgy... mindig adják alá a lovat, mert elterjedt a munkahelyen, hogy itt van egy f@szagyerek, aki mindent bevállal - és a hülyegyerek meg még élvezi is hogy "kijár neki a dicsőség", mert megtette ezt vagy azt! Csak azt nem veszi észre, hogy kb. bohócot csinálnak belőle és kiröhögik, hogy milyen egy idióta, hogy miket megcsinál egy kis "népszerűségért"... kb. leégeti magát ezekkel (meg engem is).
2013. márc. 21. 12:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék ő mit szólna hozzá amúgy, ha azt hallaná vissza rólam, hogy fogadtam egy munkatársammal, hogy meg merem fogni a főnök f@szát... biztos neki sem esne jól ilyet hallani!
2013. márc. 21. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!