Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy gáz,de nagyon féltékeny típus vagyok!1éve vagyunk együtt a barátnőmmel,szeretem.Tegnap nálla voltam,beküldött a szobájába egy cuccért,aminek a keresése közben az ágya mellett rábukkantam a volt pasija pulcsijára,akivel 2évig járt,1,5évvel előttem.Olyan állapotba kerültem,h kiterítettem az ágyára,és szó nélkül leléptem az éjszaka közepén.Szerintetek normális,h az ágya mellett őrzi ennyi éve?
2013. márc. 21. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a kutya aludt rajta. Nem volt szép dolog feltenni az ágyra.
2013. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hááát..inkább fura,de nagyon..nem tudni iylenkor hogy mivan a háttérben mármint a csaj felől
2013. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tart egy emléket az exéről még nem jelenti azt, hogy megcsal, vagy újra vonzódik hozzá. Nekem is van az exemtől nem egy tárgyam, amit elraktam emlékbe, amikről a párom is tud, s nem kezdett el veszekedni. Próbáld legyőzni a féltékenységedet, mert, ha jobban eluralkodik rajtad, akár a kapcsolatodnak is vége lehet emiatt.
2013. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet én is felkaptam volna a vízet..
2013. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy kié volt?
2013. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ok,értem,de majdnem a párnája alatt volt!!!és ha felveszi,vagy szagolgatja?oááá,rossz belegondolni!
2013. márc. 21. 12:59
 7/15 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,h a volt pasija rocker volt,a felső Tankcsapdás,és fotón láttam is a srácon:(
2013. márc. 21. 13:01
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy a barátnődnek is van egy ilyen pulcsija? :) A barátnőd mit szólt ehhez?

Nekem is megvan a párnám meg a plüssöm az exemtől,akivel 1éve jártam...és a barátomnak is van olyan ruhája meg nyaklánca amit az exétől kapott,most ezért nem kell kidobni ilyen dolgokat szerintem :)

2013. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8as!Komolyan azt akarod mondani,hogy exedtől kapott párnán alszol,és a barátodat nem zavarja???
2013. márc. 21. 13:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Túlreagálod. Nem lehet, hogy neki ajándékozta még régen mert nagyon szerette??

Én sem dobnám ki az extől kapott ajándékot csak mert szakitottunk és az új párom látni fogja.

2013. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!