Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziósnak érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósnak érzem magam nincsenek barátaim, sosem volt barátnőm sem . Szerintetek így érdemes tovább élni normális életet?

Figyelt kérdés

elég furcsa és beteg dolgok járnak az eszembe mostanában.

18F



2013. márc. 19. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
szpichológus?!
2013. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
4%
Holnap iskola szóval menj csiscsikálni inkább.
2013. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 (g)brigi ***** válasza:

Az már nem igazán normális, ha beteg gondolataid vannak!

Ismerkedj! Barátkozz!

2013. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Barátkozz,ismerkedj.
2013. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

nekem írhatnál.:D Ha mást nem is, a barát-problémát megoldhatjuk,ki tudja.:D

16/L

2013. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
én is annak érzem magam, pedig vannak kapcsolataim, esetleg írjál
2013. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szeritem ezt a depressziós hangulatod ki kell heverned vagy meg kell szüntetned, mert gátol téged, legyenek céljaid, iratkozz be tanfolyamra ahol új embereket ismerhetsz meg, ne félj közvetlen vagy kedves lenni ismeretlenekkel, én mindig örülök ha mosolyogva kedvesen szól hozzám bárki, és ne félj az elutasítástól sem, mert biztos fog érni, de nem kell velük foglalkozni. Remélem sikerülni fog továbblépned, ne gondolkozz beteg dolgokon, szedd össze magad, mert te alakítod az életed :)
2013. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
fordulj segítséghez a depresszióval!! szerintem ez leggyakrabban általunk gyártott betegség. ha gondolod írhatsz nekem is :) az életedet semmiféleképpen ne dobd el magadtól! csak kitartás!!
2013. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
privire meg baszol válaszolni..-.-
2013. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Depressziós?

Én is, de azért a Tankcsapdát is bírom :D

Am komolyra fordítva a szót:

Szeretek barátkozni bárkivel, szóval akár a kérdező, vagy aki úgy gondolja, nyugodtan írhat :)

2013. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!