Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsoká 9 hónapja leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsoká 9 hónapja leszünk 1ütt a barátommal és szerintem vmi nem oké vele. Nem mondta eddig egyszer se h szeret vagy hiányzok neki. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

kérdeztem tőle párszor hogy miért nem mondja azt mondta hogy nem szereti mondani de azt nem mondta hogy miért.mondtam neki hogy jól esne nagyon hogy ha mondaná.például ha ketten vagyunk és csak én hallom.de ez is olyan ciki vagy hogyis mondjam hogy mondom neki h mondja.megmondtam neki h többet nem mondom ha úgy érzi mondja.azóta csak párnap telt el és még mindig nem mondta.azt is mondta h néha érzi h én nem hiszemel hogy szeret.elhiszem hogy szeret de mondja és akkor is jöjjön oda hozzám ha barátokkal vagyunk.lehet már kicsit sablonos a sztori de ez van és nagyon bánt.bár inkább ne mondja és szeressen minthogy mondja minden áldott percben hogy szeret és ne legyen igaz:S

szerintetek miért ilyen?tipikus pasi?én arra is gondoltam hogy szülei miatt ilyen mert ők most pont válnak:Ssegítek neki mindenben h feldolgozza.


2008. jún. 10. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen alkat.. Vannak olyanok, akik egyszerűen nem szokták nagyon mondogatni. De ha kicsit "erőlteted", akkor még valószínűbb, h nem is fogja mondani. Inkább ne hozd szóba többet. Mi lenne akkor, ha valamin változtatnál? Úgy értem, hogy az is sokat számít, ha nem "nyaggatod", nem kéred folyton számon, hanem kicsit lazább Vagy akkor is, ha valamibe normális esetben belekötnél. Ha egy olyan csajt tud maga mellett, aki vidám és szereti, de nem vonja felelősségre pl., akkor könnyebben rátörhet a "kényszer", h tudassa is Veled, h szeret. Egyáltalán nem biztos, h Te az az aggódós-nyaggatós barátnő féle Vagy, de ha az ilyenekre jobban figyelsz, akkor lehet, h használ. :)
2008. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

megfogadtam hogy többet nem kérem hogy mondja mert így csak még jobban kéynszer alatt tartom ami nem jó és félek h előbb-utóbb megun amit nem szeretnék mert imádom:)úgyh addig várom amíg nem mondja.de amúgy tényleg van ilyen h ilyen a természete.mindannyian mások vagyunk:)

2008. jún. 10. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Így van, mindannyian mások vagyunk. :) Remélem, hogy ez tényleg segít valamennyit! Csak egy példa arra, amikor a csaj kevésbé számonkérős-aggódos : Egyik bnőm pasija elment bulizni, ami persze a lánynak nem esett jól, mert nem kérdezte, h menne-e Vele. Másnap a srác haverjai mondták Neki, h mennyire aranyos és jófej barátnő, h elengedte a srácot bulizni Velük.. Ekkor gondolkodott el bnőm, h néha- néha vissza kell fognia magát. :D Ez nem teljesen ide tartozott, de gondoltam, h esetleg tanulságos lehet. Azt viszont muszáj megemlíteni, h nem minden pasit lehet csak így elengedni bulizni, főleg, ha tizenévesekről van szó.
2008. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szija! Léteznek ilyen pasik akik nem mondják de h ketesbe mért nem mondja neked ezt nem értem még ha a haverjai elott vagy az okéé. Hát figyuzz szerintem 1-2nap után simán mond neki azt te h Szeretlek és utána rogton kérdezz rá h szeretsz? ha igennel válazsol kérdezz rá h miért nem mondja azt h szeretlek annyira nehezen esik neki? ugy oszintén 9 honap az sok idő. én barátom 1honap után folyamatosan mondja h szeretlek akkár a barátjai elott és amikor én nem mondom neki akkor is mondja. mondta h ritka az ilyen pasi aki ennyiszer mondja h szeretlek és méghozzá magátol. most vagyunk egyutt 3honapja:d de 9 honap után én elvárnám 1 nap h annyit ejcsen ki a száján h szeretlek
2008. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

waze az uccso dolog amit egy pasi akar h ezzel a SZEREEEEEECCCC????? fossal nyaggassak ejelnappal


mia fontosabb neked h szeressen v h kimondja??!?


szeresd te es kesz!!!


kvra mind1 h kussol e ha belul szeret es ezt erzed


ha ugyanazt varod el tole mint amien te vagy akkor magadba vagy szerelmes nem bele

2008. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!