Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szekál a legjobb barátnőm? Május 1-je előtt 2nappal összejöttem a barátommal, és szerinte illet volna hoznia nekem májusfát! Szerintem pedig nem olyan lényeges mert nem jártunk annyira régen! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nincs igaza a bnődnek.
2010. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem eszembe sem jutna a májusfa...

Pedig roppant figyelmes pasi vagyok.

2010. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
szerintem sincs igaza a barátnődnek
2010. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem ez fogja meghatározni a kapcsolatotokat. Ez csak egy kis apróság. =) Ezt amúgy mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy ez neki mennyire fontos.
2010. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, hogy másnak vitt-e, vagy egyáltalán szokott-e májusfát vinni lányoknak.

Ha egyáltalán nem volt májusfázni és más lányok sem kaptak, akkor nem gáz, de ha volt és más csajoknak vitt, neked meg nem akkor az elég nagy bunkóság, az jellemezné azt, hogy mennyire vagy fontos neki.

2010. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

a barátnődnek én megmondanám,hogy keressen magának más elfoglaltságot,mondjuk a saját pasiját,ha van egyáltalán...


májusfát amugyse 2 nap után szokás vinni,hanem annak,akivel tényleg komolyan gondolja az ember...azt meg nem 2 nap után lehet eldönteni...majd visz jövöre ha akar

bár én igy 4 év elteltével se kapok,bár hülyén is nézne ki a 10 emeletes előtt:D

2010. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen 3an elmentek vagyis a barátom barátja aki vitt a szerelmének pedig nem jártak, meg a sógora vagyis aki a barátom hugának vitt!Szóval akkor lehet hogy igaza van a barátnőmnek?
2010. máj. 3. 14:57
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk az a szokás, hogy a fiúk az ismerős lányoknak, akikkel jóba vannak vagy tetszenek nekik azoknak visznek, szerintem illet volna vinnie fát, ha már egyszer van köztetek valami és másnak vittek. Igaza van a barátnődnek.
2010. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Nincs igaza a barátnődnek. 2 nap alatt nem biztos, hogy tudott szervezni faállítást. Meg hát szerintem még épp eléggé lefoglalja az öröm és az újdonság, hogy lett barátnője, mint hogy ilyeneken gondolkozzon. Bár nem tudja mit hagyott ki:D:D:D


üdv

2010. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Panelban biztosan tudod mik a szokások faluban, nem csak az életük szerelmének szoktak vinni a fiúk fát, tesómék 15 fát vittek havercsajoknak és a barátnőiknek.
2010. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!