Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellett a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellett a barátommal, a suli, és a költözés végett! Ráadásul szerintem kedvelni sem nagyon fognak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szenvedek! A barátommal, akivel 2 és fél évig jártam szakítanom kellett. Ennek két oka volt. Egyik, hogy nagyon sokan mondogatták nálunk falun, hogy amikor én éppen tatabányán vagyok apámnál, akkor ő mennyit megy át a szomszéd faluba, vagy jön hozzá egy titokzatos lány.Azóta sem tudom, ki az a lány, de azt tudom, hogy volt köztük ez-az, amit megpróbáltam lenyelni. De most fel kellett költöznünk pestre, és az én imádott falumat elhagyni. Ezért végleg vége lett a kapcsolatomnak, mondjuk már nem is működött valami jól. És idén pesten kezdem az utolsó évemet. Félek, hogy azért, mert falusi vagyok, ki fognak utálni. Volt egy barátnőm, aki ugyancsak utolsó évében került fel faluról pesti iskolába, és tulajdonképpen ő volt mindenkinek a játékszere. Nem szeretnék hasonló sorsra jutni, de nem sok jót várok:(Ráadásul hiányzik is az én kis falum...iszonyatos honvágyam van, és nem tudok mit tenni. Ráadásul a volt barátom is iszonyatosan hiányzik.Mit tehetnék?
2010. aug. 19. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Kitartás.

Én is faluban laktam majd beköltöztünk egy nagy városba mikor 10 éves voltam. Mondanom sem kell, hogy én voltam csesztetve minden nap, mindig rajtam röhögtek, piszkáltak.

Pár évet kibírtam. Utána megszabadultam tőlük és mentem középiskolába, ott már tiszta lappal indultam. Nagyon rossz egy összeszokott osztályba újként csatlakozni.

2010. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!