Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet szerezni egy lanyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szerezni egy lanyt akkor ha van baratja? Egesz nap egyutt vagyunk (munkahely). Aranyosnak tart meg cukinak meg blabla. Nem szeretnem ha szakitananak csak azt szeretnem ha azt gondolna h velem boldogabb lehet.

Figyelt kérdés
Nagyon bele vagyok esve egesz nap csak ra gondolok. Mit csinaljak ? Valahogy tudatni akarom ezt vele de nem ugy h: hé beled estem hagyd ott a baratodat miattam. Valahogy mashogy :( otletek ?
2013. márc. 21. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

AMíg szerelmes egy lány, addig erre semmi vagy csak nagyon kicsi esély van, ha már nem szerelmes, akkor gyakorlatilag csak idő kérdése.


F25

2013. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Írj neki egy levelet. Nekem már bevált egyszer. Viszont tényleg ne akard szétszakítani őket.
2013. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egy eve vannak egyutt. De nem az a tipikus nyalas szerelmes par
2013. márc. 21. 20:04
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Először is gondolj bele abba,mit éreznél,ha a Te barátnődet szeretné valaki elcsábítani tőled.Nyilván nem örülnél neki.Nos,ez a lány megtalálta azt,akit párjának tekint,lehet bármilyen csinos,aranyos,kedves,mégis foglalt.Tehát tiltott gyümölcs.Amíg a barátját szereti,és úgy érzi,ők összetartoznak,addig maximum álmodozhatsz róla,ami nem is baj.Elvégre nem szép dolog más kapcsolatába belerondítani,csak azért,mert neked az kell,ami nem lehet a tiéd.Szerintem állj félre,és csak akkor lépj,ha érzed a lányon,hogy ő feladná érted az eddigi életét.
2013. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Baccardi milyen levelet ??
2013. márc. 21. 20:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hát tonnaszámra vannak ilyen sztorik....

Legyél kedves, figyelmes, stb. aztán vágd a szemébe hogy úgy oda vagy érte, de most döntse el, hogy szeretne-e veled lenni, ez esetben természetesen a kapcsolatából ki kellene lépnie, de ha nem, akkor te hanyagolni fogod, mert nem akarsz belerondítani.

2013. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

4-es ebbe már én is sokszor belegondoltam, de igazából a kérdező semmiben nem lenne hibás, mégha be is próbálkozna. A lányon áll vagy bukik a kapcsolata. Sokan elköveti kazt a hibát, hogy harmadik fél esetén a harmadikat akarják kicsinálni, amikor bele kellene gondolni, hogy a párunk miért is ment egy harmadikhoz, miért is adta be a derekát?


Első voltam.

2013. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

ha módszeresen próbálkozol akkor van rá esélyed hogy megnyerd magadnak egy két kaland erejéig.

Másik szemszög:

DE az biztos, hogy én pl eléggé felkapnám a vizet ha megtudnám, hogy a munkahelyén elcsavarják a párom fejét.


Az biztos, hogy bukna a belé vetett bizalmat a párom, de hogy lezúznám az aki kikezdett vele az holt ziher!

(az árnyékára sem találnának rá)

2013. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
8-as: elég primitív módszer lenne a részedről, én inkább belegondolnék, hogy mi a gond velem, ha mást kíván?
2013. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
remélem elkap a a lovagja és álcsucson vrdes
2013. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!