Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleslegesen pörgök ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen pörgök ezen? Konkrétabban lent.

Figyelt kérdés

A párom ma elutazott, munka-ügyben. Annyit kértem tőle, hogy szóljon, ha oda ért, hogy ne aggódjak.

Vártam, de nem szólt, ezért írtam neki egy smst, hogy minden rendben van-e. Rögtön visszahív, hogy épp most ért oda a parkolóba. A következő mondatával viszont elárulja, hogy már látta a szállást is.

Mi a fr*ncért kell megjátszani, hogy ÉPP MOST ért oda, miért van erre szükség?

Most itthon ülök és el van rontva a kedvem.

28/N


2013. márc. 21. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát esetleg ezt vele kellett volna megbeszélned -.-
2013. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom örül hogy kicsit elszabadult tőled. Kell néha egy kis szabadság.
2013. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellte,hogy nem szólt rögtön,ahogy odaért,tudta,hogy megsértődnél,ezért kamuzott.Tipikus pasi-taktika.
2013. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezer oka lehet, én pl. nem szeretem, ha folyton ellenőrizgetnek, nekem is volt már ilyenből vitám, csak én voltam a másik, és nem csaltam meg közben, csak épp akkor nem ő járt a fejemben
2013. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért annyira bírom, hogy a legtöbb pasi ezt rögtön ellenőrizgetésnek veszi... Az én párom sem értette meg sokáig, hogy miért fontos számomra, hogy felhívjon, ha odaért valahová... aztán elmeséltem neki, hogy miért vagyok ilyen, miért fontos, hogy ne aggódjak és lám, azóta nem veszi ellenőrizgetésnek, minden sértődés nélkül felhív és mindenki boldog...
2013. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fospuska ***** válasza:
én akkor szoktam telefonálni,ha már bebútoroztam a szállásra. férfiszemmel ez felesleges aggodalom,nem is szoktunk vele foglalkozni,csak ha éppen eszünkbe jut. azért.
2013. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!