Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várnátok, egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok, egy olyan fiúra akinek komoly kapcsolata van?

Figyelt kérdés
Persze eszem ágában sincs, hogy én miattam szét menjenek,csak kíváncsi vagyok a véleményeitekre.
2013. márc. 21. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz az alatt, hogy várni. Nekem nagyon tetszik egy srác az egyetemen,de van kapcsolata...Nem fogom megközelíteni,de azért nem tévesztem szem elöl.


Viszont közbe ugyanúgy pasizok, van szexkapcsolatom is, nyitott vagyok komolyabb kapcsolatra is akár, viszont fél szemmel mindig rajta vagyok a nekem tetsző srácon.


Szóval ez ha ez várást jelent, akkor bármeddig. Ha neked azt jelenti a várás, hogy közbe "hűséges" vagyok hozzá...hát akkor semeddig :)


22L

2013. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na én is így vagyok vele, hogy aktívan nem várnék senkire, élnem tovább az életem, de akár pár hónap alatt is annyi minden változhat... ha egyedülálló lesz és még mindig nagyon odavagyok érte, akár évek múlva is, még akkor is bepróbálkoznék. Volt már olyan, hogy nem hiába "vártam".
2013. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Várnék rá, de ugy hogy közben nekem is van más. Mondjuk mi pont egyszerre szakitottunk a párjainkkal csak ugy nem vártam rá.
2013. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de igen nekem is összejött végül csak ki kellett várni mig szakitanak
2013. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!