Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja hogy szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja hogy szeret és miért nem közeledik hozzám sose?

Figyelt kérdés
Hello barátnőmmel eggyütt vagyunk pár honapja és azt vettem észre hogy ha eggyüt vagyunk társaságba ő sose jön oda hozzám nem tudom mi lehet az oka de folyton én kezdeményezek mindenben sose mondta még hogy szeret én sokszor mondtam neki pedig érzem hogy szeret de nem mondja meg mindig megvárja hogy én kezdeményezzek ez valyon miért lehet? kiprobáltam egyszer hogy nem foglalkoztam vele ugy és kicsit rossz kedvem is volt kiváncsi voltam hogy odajön e megkérdezni hogy mi bánt ... hát nem igy történt a legjobb barátnője jött oda és vele dumáltam végig ezután én nem foglalkoztam vele és hagytam majd a végén dumáltunk akkor meg ugy mintha semmi nem történt volna...vagy én látom hülyén a srácoknak kell folyton kezdeményezni és a barátnőjük után rohanni folyamatosan? sose hív mindig én hívom fel 1-2 szer küldött sms t és ennyi volt eddig... bár tudom hogy nekem kell kezdeményeznem de azért néha nekem is jólesne ha csak ugy felhivna vagy ha nem csak én rohangálnék utánna társaságban...? mert nálunk ez van... nem tudom hogy hogyan változtathatnék a dolgon
2008. jún. 10. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Ilyeneket is kéne tudnunk, hogy segíteni tudjunk :-)
2008. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes kapcsolatba úgy működik h mindegyik teper a másikért, ha igazi a szerelem. Persze vannak olyan esetek, szituk amikor inkább a fiúnak kell kezdeményezni, de az ami nálatok működik az hülyeség. Ne haragudj, de ha a csaj nem volt képes odamenni hozzád h mi a bajod, vagy h dumáljon veled , akkor azt kell h mondjam h nem szeret. De ez így 100%. Mond el neki ezt amit nekünk is leírtál, talán akkor megmagyarázza h mért viselkedik így.
2008. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok ő 16 én vagyok az első pasija de ha megölelem vagy eggyüt vagyunk érzem hogy szeret és érzem hogy csókolózásnál is kicsit megszédül és látszik hogy jó neki ... ugyhogy látom rajta hogy jól érzi magát velem csak hát nem mutatja ugy ki ..
2008. jún. 10. 18:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és még ennyit ha csak egyszerűen dumálunk mindig van témánk rengeteget nevetünk nagyon jól érezzük magunkat 2 honapja vagyunk eggyütt csak akkoris kicsit hiányozna hogy ő is foglalkozzon velem ... olykor jólesne persze ha odamegyek hozzá és vele vagyok akkor végig eggyütt vagyunk és jólérezzük magunkat egymással törödünk csak mindent nekem kell csinálni...
2008. jún. 10. 18:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha ez az első kapcsolata, akkor lehet, h nem nagyon tudja, h hogyan viselkedjen. Pl társaságban sokan nem szeretnek összecuppanni. Meg aztán a mi lányok sokszor érezzük úgy, h ez a pasi dolga. Az elején még tényleg az, de utána a lányok i skezdeményezhetnek :-)

Szerintem is mond el neki, amit itt leírtál, nem fog megsértődni. De az is lehet, hogy tényleg nem érez úgy irántad, ahogyan te szeretnéd :-(

Első válaszoló voltam

2008. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Külsőleg biztosan tetszem neki ezt tudom ... és hát nagyon jól elvagyunk mondom mondhatni tökéletes minden annyira jól érezzük eggyüt magunkat csak ez az 1 dolog ami hiányzik a kapcsolatbol ... de lehet később javulni fog a helyzet remélem de ez se olyan vészes mert érzem hogy szeret csak hát ... nem kezdeményez
2008. jún. 10. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
amúgy én is ilyen voltam, mint a barátnőd, mondjuk én kissé félénk lány voltam, de pont ugyanúgy viselkedtem, mint ahogy itt leírod őt. szerintem csak fél egy kicsit, ha érzed hogy szeret, és te is szereted akkor én azt mondom légy türelmes! nehéz ez egy lánynak, ha ez az első kapcsija és nem az a kezdeményező-fajta... nekem is az kellett h megértsen a pasim ezzel a félénkségemmel és ez idővel oldódik! de az se árt ha beszélsz vele erről. de csak kedvesen, türelmesen.
2008. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

hm...valoszinuleg uj neki a helyzet es meg O sem tudja igazan mit is akar...bonyolult dolog ez, de meg nem azt jelenti h nem szeret...meg csak 2 honap telt el...hasonlo voltam a baratommal, az elejen, de nem azet mert nem szerettem csak egyszeruen probaltam h milyen szerepet is kell majd jatszanom...nem akartam nyomulni egyfolytaban en keresni...most pedig ott tartunk h ha O bant meg engem akkor is en kerek bocsanatot:D (jo na kepletesen szolva) ha lenne fel eves a kapcsolat azt mondanam ne eroltessetek ami nem megy, de erre meg nem tudom azt mondani...kicsit legyel turelemesebb, akar mondd el neki h ez zavar h igy viselkedik, en biztosan megmondanam a baratomnak, ha komolyan gondolja a kapcsolatotokat akkor megfogja fontolni, es a baratai elott is...az utcan is...veszekedesek utan...MINDIG ott lesz melletted, hagyd h teljen meg egy kis ido, de beszeljetek...kerek perec mondd el neki h mit gondolsz, es ne kertelj.

Ja es hozzateszem,(emlitetted hogy a baratnodnek tettszel kulsoleg egesz biztosan) az azert edes keves egy kapcsolathoz...nekem sok srac tettszik kulsoleg, es lehet h vannak szebb sracok az en baratomnal, de nekem O a mindenem mert SZERETEM, es hidd el nem a kulso szamit (vagy nem csak, nezopont kerdese)...de egy komolykapcsolatnal plane...Biztos vagy abban h akkor is szeretne ha most (Isten orizz) levagnak a fel karodat, vagy megegnel vagy... szoval erted mit akarok mondani???

Beszelj a baratnoddel, 17 ebvesen mar meglehet ezt beszelni, csak magabiztosan s ne sertoen mondd neki amit mondassz, es mondd el h mennyire fontos neked...

No bocsi ha kaptal hideget meleget, kivanok MINDEN JOT nektek, es beszelgessetek sokat!!! Udv remelem segitettem

2008. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hello kössz a segítséget biztosan megfogjuk beszélni bár igazábol annyira nem vészes a helyzet hisz ha odamegyek hozzá látom hogy ő is akarja de megfogom tőle kérdezni... köszi szépen még 1 szer
2008. jún. 10. 20:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Majd írj h mi történt!!:)

Sok sikert!:)

2008. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!