Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzen azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzen azt a barátnőmnek hogy végre lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés

sokszor szoktunk játszadozni, tapizni egymást , vagy csikizni, de sose alakul ki belőle semmi..

Már fél éve együtt vagyunk, (16 évesek vagyunk) és jól meg vagyunk..


2008. jún. 10. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy. Amíg mindketten túl fiatalok vagytok, jobb ha nem is történik semmi. Majd érzitek mindketten, ha itt az ideje. Erőltetni kár.


ihv

2008. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
légy erőszakos..
2008. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél erőszakos!!!Türelmesen ki kell várni,míg ő is úgy érzi,hogy eljött az idő.Ne legyél bunkó,tapintatlan,mert szakíthat veled s akkor várhatod,hogy lefeküdjön veled.Fél év az még nem a világ vége,igaz én már az első hónapban lefeküdtem a barátommal,de nem sürgetett!!!!!!!!!!!!!!!Szal. finoman vezesd rá,mutasd meg,hogy mit tudsz az ágyban stb...
2008. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha ennyi ideje együtt vagytok nyugodtan kérdezz rá, hogy ő mit gondol erről a továbblépésről, persze csak tapintatosan és ha nem akarja, legyél megértő! vagy ha nem akarsz beszélgetni, csak kezdd el vetkőztetni, szal érzékelje, hogy többet akarsz, de ne erőltesd semmiképp! soksikert:)
2008. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
TE tudod mennyire tudjatok megbeszelni az effele dolgokat. szerintem ha nem jon magatol ne eroltesd a dolgot, akkor lesz az igazi ha meg sem beszelitek, de erzitek h a masik mit akar... szerintem eleg serto ha a tag felajanja a csaj meg nem akarja...amugy sem ugy kell h "holnap delutan itt es itt" meglesz a varazsa ha keszen lesztek ra...sok sikert es turelmet addig
2008. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!