Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyek egy fiút féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek egy fiút féltékennyé?

Figyelt kérdés
Szeretek egy fiút, de Ő mintha észre se venne.... Féltékennyé szeretném tenni...Mit tegyek?
2013. márc. 22. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen felállással sehogy.
2013. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
talán próbálj meg más fiúkkal feltünően kavarni a srác jelenlétében
2013. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem ha észre se vesz tök mind1 mit csinálsz nem jössz be neki... próbáltál már KOMMUNKÁLNI vele a facebookon kívül is?
2013. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán nem így kéne észrevetetned magad vele.
2013. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne az....azt mondta hogy én vagyok a legjobb lány barátnője...együtt vagyunk meg, megtudta hogy szeretem....de nem csinált semmit...
2013. márc. 22. 18:59
 6/12 2122 ***** válasza:

mutatkozz be neki majd mikor kezet fogtok ne a kezét fogd meg hanem a f....


komolyra ordítva a szót sehogy. ha idáig nemérdekelted akk ezután se fog ezzel a hozzáállással. ha mással kavarsz csak még távolabb fogsz tőle kerülni.

2013. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De lehet szeret..csak nemmeri elmondani nem?
2013. márc. 22. 19:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Te tisztában vagy, hogy mi az, hogy féltékenység?

A kérdésednek köze nincs hozzá.

Ha meg valakit féltékennyé akarsz tenni, akkor megsütött a nap.

2013. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ezt nem lehet így leirni nem érted inkább en szólj be...ha nemtudnám mit akarok nem irnám ki...
2013. márc. 22. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
ha tudja, hogy te hogy érzel, és mégsem tesz semmit, akkor azért, mert nem akar tőled semmit. próbáld meg elfogadni, mást nem nagyon tehetsz, elég egyértelmű a fiú. így nem fogja érdekelni az sem, ha másokkal próbálsz kavarni.
2013. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!