Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán tetszem neki?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok,nem gyerek,ne hurrogjatok le....Köszi :-)

Megtetszett a lànyom tornatanára,már szeptember òta kerülgetjük egymást...Nekem nagyon tetszik,néha úgy látom,hogy èn is neki,de van olyan pillanat amikor azt látom,hogy ha kilőnnének az űrbe akkor sem venné észre...

Tudnàtok nekem olyan jeleket írni,amik egyértelműen arra adnak következtetni,hogy a férfinek tetszik egy nő...

Egyébként nagyon töketlen szegény,de van barátnője lehet azért...

Köszi előre is...


2013. márc. 22. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme, hogy mindenféle jeleket szedjenek össze neked.. legszexibb rucit fel, a pali tekintetéből úgyis egyértelműen ki fog derülni, mi a szitu!:)
2013. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:,-)....de aranyos vagy..de ezt már próbáltam...és sztem semleges...mintha észre sem vett volna..pedig láttam,hogy végigmért...az a baj,hogy az iskolában mindíg van valaki körülötte,így aztán nehéz mert sem én sem ő nem meredhet meg.....ha lehetőség adòdik valahogy mindìg ùgy jön ki,hogy egymàs közelében állunk meg,vagy pl. nagyon közel állunk meg egymáshoz ha beszélünk,szint már alig van olykor pár centzi....aztán máskor meg még az ajtòt is becsapja előttem...ezért nem tudom eldönteni...
2013. márc. 22. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!