Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nős férfi azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nős férfi azt mondja rossz a házassága ha félre akar dugni, vagy van akinek tényleg rossz, és azért mondta el hogy nem rózsás otthon a helyzet (anélkül hogy kérdeztem volna) mert talán tetszem neki és lépne felém ha hagynám?

Figyelt kérdés
Csak félek ha tényleg tetszem neki hogy csak megakar dugni aztán tovább ál. De nem hagyom magam és inkább nem is találkozom vele.

2012. dec. 9. 00:18
 1/10 Fke ***** válasza:
Ne kezdj nős férfival. Nem tök egyértelmű?
2012. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fke ***** válasza:
De amúgy meg érdekes lenne, ha azt mondaná a nős férfi, hogy tök jó a házassága, mielőtt lépne, hogy megdugjon :D:D
2012. dec. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Legyen őszinte. Mondja el mit akar aztán vagy bejön vagy nem:D
2012. dec. 9. 00:28
 4/10 Fke ***** válasza:

az élet nem kívánságműsor.


de ha nős, akkor alapból nem kéne foglalkoznod vele.

2012. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sima felcsípős fordulat.

így helyez bele téged egy megmentő szerepbe és az esélyt is felcsillantja,hogy van esélyed nála.

amúgy nem biztos hogy csak 1x dugna meg.

ha jól csinálod,és nem akarsz férjhez menni,meg kapcsolatot rombolni,akkor megmaradhat heti 1-2 pásztorórára a manusz.

2012. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ezt mondják akkor is ha szexet akarnak csak és akkor is ha tényleg új kapcsolatot.

engem az zavar... mikor azt mondják hogy hát komoly kapcsolatot akarnak meg házasságot, gyereket Velem. Aha. akkor ahhoz előbb le kéne zárni a régit.

nekem nem lenne gyomrom szeretőnek, 2.-nak lenni.

neked kell eldönteni, hogy neked van-e.

2012. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 2/5

Az én esetemben a nős pasi közölte, hogy ő szereti a feleségét, boldogok csak hiányzik neki az izgalom, a kaland, amit egy szerető meg tud neki adni. Tehát ilyen is van.


A kérdésre válaszolva: szerintem ez csak szöveg, hogy megfektessen. Ha annyira rossz lenne a házassága, akkor már kilépett volna belőle. Ha nem akarsz belemenni egy szeretői viszonyba, akkor inkább hagyd a pasit.

2012. dec. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy odébb áll, lehet, hogy tartós szerető lesz belőled...
2012. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt mondja csak a gyerek miatt vette el vagy mi,annyira nem figyeltem oda mit dumál,meg hogy már a gyerek előtt se volt jó a viszonyuk.

Természetesen nem akarok 2.lenni. Tetszeni tetszik, de most amúgy is abban a helyzetben vagyok,hogy hallani se akarok pasikról mert úgy is mind egyforma! Max csak azért foglalkoznék vele hogy felejtsek ...

2012. dec. 9. 14:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Akinek tényleg rossz a házassága, és intelligens ember az hallgat róla. Az nem fogja neked szidni az asszonyt.
2012. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!