Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődne a barátom, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődne a barátom, ha ez kiderülne? Ez már megcsalás? Hogyan állíthatnám le finoman a másik srácot?

Figyelt kérdés
Első és legfontosabb: szeretem a barátom. Nekem más nem kell, csak ő. Én most kerültem főiskolára, és koleszos vagyok. És itt fiúk-lányok egy folyosón össze-vissza vannak. A szemközti szobában is fiúk vannak. Jó pofák, de ennyi. Egyik sem érdekel úgy. Elhülyülök velük szívesen, de az én részemről semmi több. Viszont az egyik fiú eléggé rámenős. Állandóan az ágyamba akar jönni, meg masszírozni, meg meg akar fektetni, de engem hidegen hagy. Nem kell nekem ő. Maximum havernak jó. Tegnap beállított a szobánkba, és átölelt, megfogta a mellem. Én megkértem, hogy engedjen el, mert számomra kényelmetlen ez az egész szituáció. Akkor elengedett, de mondta, hogy még jön. De nekem nem kell ő. Én már mondtam neki, hogy van barátom, és hagyjon békén (egyébként neki is van barátnője), de nem tud leállni. És nem tudom, hogyha a barátom fülébe jutna ez az egész, akkor mit szólna. Mit tehetnék, hogy békén hagyjon a srác? Igazság szerint bunkó sem lehetek vele, mert a szobatársaim nagyon bírják, és a végén még én lennék kikiáltva hibásnak.
2009. szept. 17. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb pofozd fel.
2009. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem ért a szépszóból akkor, rúgd tökön, hogy aztán beokádjon...

Gyűlölöm az ilyen gerinctelen pasikat...

2009. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ne aggódj ez nem megcsalás! Nem te vagy a hibás,hanem az a srác, aki nem ért a nem-ből! Szerintem ha a barátod megtudja, nem rád lesz mérges, hanem azt a bizonyos srácot püfölné meg legsziveseben! Mond el a barátodnak nyugodtan, hisz te leállítottad a srácot! a srácnak meg mond meg h hagyjon békén,mert ez már molesztálásnak minősül vagy tényleg keverj le neki egyet!!
2009. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Durr egy pofon.
2009. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erőszakoskodna, kínáld meg egy kis paprikaspray-vel!

Szobatársak meg bekaphatják tövig! Ha olyan nagyon tetszik nekik, feküdjenek le vele ők!

(22/F)

2009. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, semmi rosszat nem csináltál, becsülendő inkább: ) pasit meg kerüld ahogy lehet, ha meg hülye és nem ért a szóból, akkor a sprays megoldás sem rossz :P vagy rombold szépen az egóját... arra a srácok elég érzékenyek ^^ 18/F
2009. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!