Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit karcoljak a kezembe? Szerelmi bánatom van

Figyelt kérdés
barátom meg tudta h karccolom a kezem eddig nem látta mert táv kapcsban vagyok vele és heti 2 szer találkozunk ... szóval ma talizok majd vele és azt mondta h majd mutat valamit nekem ( arra célzott h karcol vmit a karjába) és én is akarok valamit még karcolni csak h lássa h mennyire nem tudom elviselni h távol van tőlem és h rohadtul féltékenykedek :( mert add rá okot :(

#szerelmi bánat #karcolás féltékenység
2013. márc. 23. 00:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy
2013. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ha a hülyeség fájna már rég halottak lennétek
2013. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki szintén ez csinálta,de utólag bánni fogod.
2013. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jó ég,ez elég beteges,ne csinálj ilyet! Mutasd ki vhogy máshogyan azt h szereted.hidd el rengeteg más módja van ennek ;) ha barátod véres kézzel jön,akk mondd neki h ne csináljon ilyeneket.képes lennél eltűrni h miattad megsértse magát???
2013. márc. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
karcolj bele egy egész épületet
2013. márc. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
tetováltasd a hátadra a képét.egész alakosat!
2013. márc. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Őszintén, hány éves vagy?
2013. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A kórtermed számát.
2013. márc. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
de komolyan gondoltam ... azt akarom h felfogja h nem bírom elviselni amikor más lányoknak írja h milyen "hihetetlenül szép" ek , és velem meg heti 2 szer találkozik és tudom h nem csalna meg mert mondta is nekem de olyan nehéz ... boldognak kéne lennem h van valakim de még sem érzem annak magam . am nem tudja h féltékeny vagyok mert direkt tagadom előtte meg minden még szerintem nem is sejti de szeretném h ha rájönne h mennyire zavar a dolog... azért nem mondtam neki h féltékeny vagyok mert félek h azt hinné h elakarom tiltani minden csajtól aki nálam jobban néz ki és h mennyire gyerekes vagyok meg idegesítő ( ettől tartok ha elmondanám neki)
2013. márc. 23. 00:40
 10/22 A kérdező kommentje:
ezért igy akarom felhivni magamra a figyelmét
2013. márc. 23. 00:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!