Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak ennyire kiszámíthatóak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ennyire kiszámíthatóak?

Figyelt kérdés

Eddig az összes kapcsolatomnak (most arra a 3 komolyabbra gondolok, nem a pár napos kavarásokra) ugyanaz volt a forgatókönyve : én nagyon kedvelem-ő is teper, kedves, figyelmes-pár hónap múlva kezd semmibe venni, elhanyagol-szakítok vele-pár nap múlva könyörögve mászik vissza, hogy kellek neki.

WTF?! Akkor miért nem becsült meg előtte?

Amúgy most megint így volt, mekkora esély van rá, hogy megbánja és bocsánatot kér? Arra várok, de nem volt más választásom, már csak én törődtem a kapcsolatunkkal!!



2013. márc. 16. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

mindig a balf@szokat találod meg:S

nem mindenki ilyen...de lehet h benned van a hiba nem?

2013. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagyrészük igen,a kivételekkel meg úgysem fogsz összejönni
2013. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha bennem van,akkor miért ő könyörgi vissza magát hozzám, bocs !
2013. márc. 16. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
a nagy részük igen, vagy legalábbis nekem is mindig ilyenekhez van szerencsém :D
2013. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos, mind két oldalon kell tenni egy kapcsolatért.

Ha kezd laposodni, lehet beszélni, ehhez viszont tudni kell beszélgetni is, tehát amit csak a testi vonzalom tart össze az bukta.

2013. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

megint ez a k*rva általánosítás....

ez gondolom leírja az első kérdésedre a válaszom, a másodikr meg annyit, hogy azért benned van a hiba mert szar embereket szedsz össze...nem kéne minden férfit így elmondani mindennek csak azért mert balf*szul választasz...ennyit erről

2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!