Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kudarc - Játszadozott velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kudarc - Játszadozott velem vagy ez tényleg igaz volt?

Figyelt kérdés

Nos az én történetem ott kezdődik,hogy 4 évvel ezelőtt beszélgettem egy aranyos lánnyal akivel később összevesztem.Hogy miért? Az egyik osztálytársát akartam megfüzni és már jól haladtak a dolgok amikoris ő bekavart valamit és a barátnője később megharagudott rám de szerencsére kitudódott,hogy honnan is ered ez a kavarás és tömegesen megharagudtunk a lányra azért amit tett. Vegezetül én nem jöttem össze a lánnyal viszont vele se beszéltem már többet.

Időközben én sulit váltottam.Felkerültem a városba és már ott suliztam mig ő meg mindig ott volt.Nos ahogy telt az idő rohamosan eltelt 4 év amig mi 1 szót sem váltottunk.Egy nap a faluban ahol lakom imahetük volt szervezve és mivel a legjobb barátom is egy vallásu vele ezért meghivott engem is.Elmentem – Kicsit elkezdtem vele szemezni majd egy este haza is kisertem..aztan bejelöltem a Facebook-on.Elfogadott és ujra elkezdtem vele beszélni ilyen átlagos dolgokról mint pl : mi történt vele a 4 év alatt ameddig nem beszéltünk stb...Aztán ahogy telt az idő – én érthetetlen módón megkedveltem a lányt (talán bele is szerettem) , mindenesetre naponta beszélgettünk és lassan lassan közelebb kerültünk egymáshoz.

Most pedig jöjjön az első akadály : Félt velem találkozni mert tartott attól,hogy valaki meglát minket és elmondja a szüleinek ezért nem találkozhattunk.Viszont volt néha lehetőség,hogy kettesben maradhattunk volna de soha nem jött össze azon az első estén kivűl.Telt az idő és bennem egyre jobban megerősödött az az érzés ami szerint szerelmes vagyok belé.Láthatólag nem voltam én sem neki teljesen közömbös ám mégis mindig valami kifogást keresett amikor arra jött a sor,hogy találkozzunk.Ez a dolog nagyon frusztrált oly annyira,hogy már azt hittem,hogy csak játszadozik velem és csak a bolondját járatja velem.Már lassan 1 hónapja elkezdtünk ujra beszélni és meg mindig csak 1x találkoztunk.Az idegesitett a legjobban,hogy egy faluban lakunk es kb a mi házunk és az övék között a távolság 500 méter de mégse tudtunk tal.Mások száz kilómétereket utaznak hogy találkozzanak.Ez a dolog nagyon idegesitett hiszen ha valaki folytonosan kifogásokat keres egyértelmü,hogy valami nincs rendben.Emiatt egyszer összeis kaptunk de hamar el is felejtettük hisz oly annyira bele voltam már esve,hogy képes voltam neki mindent elnézni.

Aztán időközben már a barátaim is furcsálták,hogy a lány folytonosan csak kifogásokat keres és többen is javasolták,hogy inkább mondjak le róla hiszen csak nekem lesz rosszabb.Mégse igy tettem az elején.Azonban egy nap elhatároztam hogyha akkor nap sem találkozunk akkor én feladom és vége mindennek részemről.

Természetesen az nap is visszautasitott.Azt mondta kell menjen az egyik baratnőjével meginni 1 forró csokit mert már rég megigerte neki.Visszautasitani pedig nem akarja mert akkor megsértődik.Hiszen az nem lenne fer ha visszautasitaná.Ekkor jött nekem a kérdes,hogy az mennyire fer hogy engem folyton visszautasit és mindig mindenkit elém helyez? Meddig keresi még a kifogásokat?

Ezt elé is tártam de csak ujabb kifogásokat keresett...Sőt még hazudni is kezdett de persze nem hittem el egy szavát sem.Megelégeltem ezt majd 1 hónap 1 hét próbálkozás után én feladtam és ezt neki is elétártam.Azt mondta,hogy sajnálja mert már mondta a barátnőinek hogy valamiért vonzom és hogy kezd belem esni : VAJON HAZUDOTT?

Azóta nem beszéltünk semmit...eltelt 3 nap ugy hogy nem beszéltem vele semmit...Gondoltam egy párszor,hogy ráirok de mégse.Gondoltam ha kicsit is számitottam neki valamikor biztosan keresni fog.3 nap eltelt de semmi jel ...Tegnap bementem a suliba ahol ő jár és egy másik fiuval beszélgetett.Szóval kb ennyit arról hogy sajnálja a mi dolgokat.


A legfőbb probléma hogy én még mindig várok rá : Szeretném el is felejteni de nem hiszem hogy most a közeljövőben sikerülne.Szerintetek tényleg érezhetett valamit vagy csak egész végig játszadozott velem és az érzeseimmel? Ti mit tennétek? Keresnétek őt ezek után vagy ismét felejtsem el és kezdjek új életet? Aki már idáig elolvasta legyen szives irja le a véleményet



U.I : Előfordulhat,hogy van néhány helyesirási hibám..Ezekért elnézést kérek és köszönöm hogy időt szántatok rám



2013. márc. 23. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A facebookon néha felbukkan egy kép: "Aki meg akar találni, az megtalál" Felette, pedig egy csoport behajtó. :D

A nők szeretnek játszani, tudja, hogy odavagy érte, ezért játszik.

Ez nem szerelem, csak vonzódás, ami erős.

3 nap? Semmi.

Nekem is volt hasonló, csak 9 hónapig ment ez, ott le is feküdtünk, szóval sokkal több volt, mint, ami neked volt, de egy nap meguntam, és többet nem beszéltem vele.

Nehéz volt...

1 év múlva rám írt, hogy mizú velem? Én addigra rendbe tettem az életem, ő meg ezt szomorúan vette. Azt hitte várni fogok rá. A barátnője szerint már nagyon sajnálja, hogy így alakult köztünk, mert már jönne vissza, csak nincs hova.

Helyedben keresnék magamnak egy hobbit, aztán azzal foglalkoznék. Láttad mennyire hiányzol neki...

Ennél nem kell több...

2013. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, h igazat mondott, és tényleg vonzódott hozzád. De nem lehetett valami erős érzés, ha nem bírt rád időt szakítani... ne is foglalkozz vele, majd lesz más.
2013. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor elhívtad valahova, és lemondta, elhagyta valaha is az a mondat a száját, hogy "de majd ekkor és ekkor...". Nem. (ha meg igem, akkor nem tartotta be, pedig neked ígérte meg előbb.)


Plusz azon akadt meg még a szemem, hogy azért sajnálja, mert barátnői úgy tudják vonzódik hozzád(=vesztesként jön ki, mert te "dobod")? Egyrészt az ember az ilyet nem "sajnálja", hanem megpróbálja bebizonyítani, hogy nincs igazad, nem szórakozik veled; másrészt ha már sajnálja azért teszi, amiért Ő így érez, nem azért , mert mások úgy tudják tőle, hogy így érez. Hiszen elvileg neki okoztál csalódást (valóban, nem tud kit hülyíteni), nem a barátnőinek.

2013. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lio-sama válasza:
Először is szeretném leírni, hogy sajnálom ami veled történt, átérzem a helyzeted. Történt velem is hasonló. Nem tudom, hogy szeretett-e, vagy sem, Érzett-e bármit is, mert nem látok bele a lány fejébe. Azok alapján, amit leírtál, szerintem nem érdemes próbálkoznod. Egyszerűen nem ér annyit a lány, nem érdemel meg téged. Foglalkozz valami mással, próbáld lekötni a gondolataidat, úgy könnyebb lesz a helyzet egy kicsivel. Bár szerintem az, hogy láttad beszélgetni egy másik fiúval, az nem számít valami sokat, mert nekem is vannak fiú barátaim, szoktam velük beszélgetni, és még sincs köztünk több barátságnál... legalábbis az én részemről. Ez nem jelent semmit, viszont az, hogy állandóan kifogásokat keresett, hogy ne kelljen veled találkozni, na az szerintem már önmagában elég. Sajnálja? Jó persze biztosan sajnálja. Na de eléggé ahhoz, hogy keressen téged, és megpróbálja helyrehozni a hibáját? Szerintem ha ez eddig nem történt meg, akkor már nem is fog. Sajnálom, de tényleg. Tudom milyen érzés, csak nekem mindemellett bűntudatom is van... :)
2013. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!