Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kedvelem a kollégám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedvelem a kollégám, de mindkettőnknek van párja. Mit tennétek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve dolgozom vele egy cégnél. Már legelsőre is nagyon szimpatikus volt számomra, aranyosnak tartottam, hogy mindig megilletődik, ha beszélnie kell velem. Nyilván ez már azóta megváltozott, kicsit közvetlenebb, de a visszafogottsága nagyon megfogott. Tudom biztosra, hogy én sem vagyok közömbös neki, mert mondták a többiek. De évek óta párkapcsolata van nekem is, neki is. Emiatt nem tudom, mi lenne a helyes út.. Saját magamon is meglepődöm, mert boldognak hittem magam a párommal...ha elmondom a kollégámnak,h nem közömbös, és pofára esek, sokat veszíthetek,..pl. hogy megyek dolgozni...Ti mit javasoltok?
2013. márc. 23. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Közvetlen kolléga minden esetben tabu kategória.
2013. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Házi nyúlra nem lövünk! Ez nagy igazság, mindenképpen rosszul végződne. (Bár ha csak egyéjszakásra vennétek... viszont nem biztos, hogy meg tudnátok állni egynél)
2013. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem közvetlen, nem vagyunk folyton együtt...és ő nem az a fajta,akinek kellenek az egyéjszakás dolgok...tudom,hogy nem kellene..de mégis "bejön"...valami különös vibra..valami lelki dolog
2013. márc. 23. 15:48
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as áll a hideg zuhany alá és elfog múlni-garantáltan.
2013. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*állj
2013. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
GRUPPEN!
2013. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez valóban nehéz helyzet. Viszont légy gerinces. Ha nem érzed jól magad a kapcsolatodban, akkor ezt ne úgy tudasd a pároddal, hogy még a kapcsolatod alatt összejössz egy másikkal. Ezt azért a párod sem érdemli meg, gondolom most már Te is belátod mekkora fokú tiszteletlenségre utalna a pároddal szemben.

A legjobb dolog az őszinteség a való életben. Tudod, ez vezet a boldogsághoz egy szoros ösvényen..

Ha már többideje tart ez az érzés a részedről, akkor sem biztos, hogy ezt akarod. Gondolkodj el, hogy nemcsak azért tetszik-e, mert 'otthon' nem minden van rendben. Tudod, az ember olyan, hogy a rosszban is próbálja a jót keresni. Lehet titkon úgy gondolod Ő a menekülés számodra a kapcsolatból, de ez nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy Őt is akarod valójában.

Ezért azt tanácsolom Neked, hogy gondold át. Ha már egy ideje ígyérzel, tudasd a párodra gerinces ember módjára, és szakíts. Mégpedig ne azért, hogy így mondd el a kollégádnak az érzéseidet, hanem önmagad miatt. Tudod, tiszta lelkiismeret, stresszmentes élet a hosszú-sikeres élet titka.:) Ha így állsz az egészhez, a kollégád is lehet vevő lesz Rád.

Viszont azzal számolj, hogy ha bármi is lesz köztetek, annak a kollégáid között hangja lesz.:) Ez nem feltétlenül rossz, mert a vélemények szubjektívek. Csak azért számolj a dologgal.


Hajrá!

2013. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon rossz ötlet..én is gondolkodtam ilyenekben anno,de aztán a pasi annyira kiábrándított magából..

Bárki mondhat bármit..akkor hidd el,ha ezt ő mondja..mellesleg,ha annyira kellenél neki a visszafogottsága ellenére rég eldobta volna azt a kapcsolatot..ellentétben veled,mert akinek kiegyensúlyozott a kapcsolata nem vibrál másokkal..

Persze nem biztos,hogy a te hibádból,de ha másra vágysz az régen nem jó. 21/L

2013. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Aladárkiss ***** válasza:
Ez valószínűleg nálad egy hirtelen fellángolás ami hamar el is múlik. Egy munkahelyen nem jó együtt dolgozni. Sok kapcsolat tönkre ment, ahol egy cégnél dolgoztak. Én nem javaslom neked, hogy dobd a jelenlegit emiatt a plátói dolog miatt.
2013. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Láttam már olyan szerelmeket, házasságokat, akik közös munkahelyen kezdődtek, szerintem ebben semmi rossz nincs. De az igaz, hogy a pároddal döntenetek kellene, lesz-e közös jövőtök, mielőtt bármi történne a kollégáddal. Egyébként lehet, hogy ezt a pasit is csak az tartja vissza attól, hogy kezdeményezzen, hogy azt hiszi foglalt vagy és nincs esélye.

Egyébként mi történt azóta?

2013. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!