Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal mostanság nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal mostanság nagyon sokat veszekszünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan veszekszünk. Amikor nem veszekszünk, akkor egész jól el vagyunk. Nevetgélünk és jól érezzük magunkat. Én szeretem mert kiáll mellettem és szeret, véd és egyebek. De szerinte én nem csinálom ezt. Múltkor az volt a baj, hogy nem mutattam ki a szeretetemet. Megbeszélni meg nem tudjuk a problémát mert én sose tudtam magam kimagyarázni helyzetekből. Volt olyan, hogy rám kiabált. Ez nagyon rosszul esett. Mondtam neki sokszor, hogy ne beszéljem velem így. De folytatta. Amikor ideges rám akkor rám kiabál. Általában azért kiabál rám mert hülyeségeket csinálok. Hogyan tudjuk a problémákat könnyen megbeszélni? Segítsetek kérlek. Nem akarom elhagyni mert szeretem.

Válaszokat előre is köszönöm.


2013. márc. 23. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ezt a fiút nem szereted, mert ha szeretnéd akkor nem merült volna fel benned ez a kérdés!
2013. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevés vagy unalmas a szex
2013. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálkoztál már írásban beszélgetni vele? Akár úgy is hogy ő ott van, vagy otthon nyugiban írsz neki pár sort amikor mindent át tudsz gondolni és nem blokkolsz le amiatt mert rádkiabál. Tehát nem neten keresztül, mégis írásban.

Egyébként normális ha megkéred hogy ne kiabáljon veled, mert attól még hogy felemeli a hangját nem lesz igaza. Kérhetsz egy kis gondolkodási időt amíg kielemzed magadban a dolgokat. Ha arra jutsz, hogy igaza volt, tudj bocsánatot kérni. Magyarázd el neki hogy ilyen szituációba még nem kerültél, de legközelebb oda fogsz erre figyelni. Az is előfordulhat h teljesen másképp fejezitek ki az érzelmeiteket. Ha pl. lány vagy, ne várja hogy fizikailag megvéded, mert nem ez a dolgod. Ha nem veszi észre magától, hogy mit teszel érte, ilyenkor nyugodtan mondd el neki. Legyél higgadt, ne adj neki igazat ha nincs igaza, de ismerd el ha te tévedtél. Lássa rajta hogy igyekszel, már ez is a szeretet egy kifejezése. De mindennek akkor van értelme, ha a dolog kölcsönös.

2013. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18:08 Köszönöm a tanácsot :) Megcsinálom :)
2013. márc. 23. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg nem válik be az a tanács amit az előző válaszoló írt, szakíts, mert rosszabb lesz... Tapasztalat :(
2013. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az irasos dolog nekem is bevalt. Ha meg csak 1- 2 eve vagytok egyutt, akkor ez is normalis, amig egymashoz nem idomultok. Ha az nem sikerul, akkor pedig vagy elvalnak a utjaitok, vagy pedig lesz egy sz.r kapcsolatotok. Probald megerteni te is, hogy mi a baja, hatha van abban is igazsag.
2013. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!