Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

A barátom szóba hozta az összeköltözést,és azt,h egész életünkben együtt leszünk,erre én kicsit megijedtem,és belegondoltam... Most úgy érzem,h nem akarom vele leélni az egész életemet,mert akarok még más pasikat. Hisz ő nekem a 3-dik,és még nagyon fiatal vagyok.

Eddig amúgy úgy voltam vele,h vele akarok élni,de most megijedtem. Pedig már 2 éve jól megvagyunk. Ez csak kapuzárási pánik? Vagy nincs értelme folytatni,mert nem fog változni a véleményem?

20/L


2013. márc. 23. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapuzátási pánik kifejezést szerintem nem 20 éves korban szokták használni... Mindenesetre ha ezt érzed akkor ezt kell tenned.
2013. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ilyet nem kérdezhetsz ,hogy "nincs értelme folytatni" ? ezt csak te tudod ,de ha így állsz hozzá ,akkor már nem hiszem ,hogy szereted ..gondolj már bele ha igazán szerelmes vagy nem akarsz másik pasit mert azt gondolod ő az igazi ..te jó ég !! xD
2013. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kapuzárási pánik az mindig csak egy jó kimagyarázás. Kényelmesen megvagy egy olyan helyzetben, amit tudod, hogy nem tarthatsz fenn örökké, mert nem igazán jó neked. Aztán amikor az utolsó lehetőség is elveszi látszik, hogy kitörj ebből, beijedsz. A kapuzárási pánik mind kifejezés csak egy eufemizmus arra, hogy s-egget csinálsz a szádból. Ugyanis azt mondod neki, hogy vele akarod leélni az életed, közben pedig csak jól érzed magad vele és semmi több. És ez abszolút nem őszinte dolog.
2013. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

* elveszni látszik

* mint kifejezés

2013. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor meg is van a válasz: tovább kell lépned, nem ő az igazi. 20 éves vagy. mit vársz, ha már most megválaszoltad magadnak, hogy más pasikat is ki akarsz próbálni, meg fiatal vagy? Maradjatok barátok, majd 30 körül jön a kapuzárási pánikod, akkor akarsz majd mihamarabb pasit magadnak, mert körülötted addigra mindenki lebabázik és Te is akarsz majd. Ha akkor még melletted van, akkor nyugodtan összeköltözhetsz vele, mert egy életen át kitart melletted.
2013. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!