Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idióta, de tetszik. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idióta, de tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban és már gimi 1. napján kiszúrtam magamnak (most 11.-esek vagyunk). Az a helyzet hogy én tipikus "jó kislány vagyok" majdnem kitűnő bizonyítvánnyal, kitűnő magaviselettel, és mi tagadás a tanárok nagy része is szeret merthogy ugye tanulok (de nem vagyok az a kitaszított stréber), elég sok barátnőm van meg ugye a haverok, de nem vagyok azért az a nagyon népszerű hogy az egész suli ismer. Ő viszont nagyon gyerekes és idióta...büfögőversenyeket rendeznek a haverjával, a suliban törnek zúznak, nem tanul (sőt az egyik haverjával azon versenyzett ki tud több 1-est szerezni..), "poénból" egy f*aszt rajzolt az egyik barátnőm dolgozatára amikor nem figyelt mert nem segített neki, amikor ezt a barátnőm szóvá tette rajzolt mégegyet...amikor bál volt a sulban azzal szórakozott hogy 5 percenként lekapcsolta a villnyat (a végére már odaállítottak egy biztonsági őrt hogy fejezze be)..na szóval én nem vagyok sznob de azért ez egy kisit már sok nem? De amúgy aki ismeri azt mondja normális, kedves, lehet vele beszélgetni, meg amúgy nagyon okos lenne ha tanulna. Tudom hogy elég gáz hogy ezek ellenére tetszik de nem tehetek róla, egyszerűen annyira aranyos, nem tudom elhinni hogy megcsinálta ezeket (pedig tuti hogy megcsinálta!!). Az is furcsa nekem amúgy hogy még nem volt barátnője pedig tényleg nagyon helyes..hogy hogy másnak nem tűnis fel?!

SZóval az a kérdés hogy érdemes egyáltalán kezdenem vele? Az unokatesóm azt mondta ne merjek összejönni egy ilyen gyökérrel mert tuti kicsinálja..most akkor mi legyen? :/ 17/L (ő velem egyidős)



2013. márc. 23. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

nagy forma lehet a gyerek:D

csak kár hogy az ilyeneknek nincs jövőjük

2013. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz róla? Hogy helyes, és csak ezért jönnél össze vele? Vagy van valami más is?
2013. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Osztom az unokatesód véleményét. Mint gondolsz, ha alapból ilyen, milyen lesz veled egy kapcsolatban? Gondold át, kislány. 23/F
2013. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

az a baj nem sok jövője van, 11-s szar tanuló, gimi után hova a francba megy, mert ezzel az eredménnyel nem megy semmire, nem veszik fel

bár kíváncsiságból mi lenne beszélgetnél vele, lehet kiderülne milyen, láttam már ilyet aki megváltozott, bár ez csak tanács, N

2013. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen tényleg nagy forma :D

Igazából elég sokmindent tudok róla, pár osztálytársával jóban vagyok, a fent említetteket is ők mesélték, meg pár osztálytársammal egy csoportban van a nyelvi órákon és velük is szoktam beszélgetni róla. Írtam is hogy egyébként tényleg nagyon jó ezsze lenne ha tanulna (Pl. fizikából emelten akar érettségizni, felsőfokú nyelvvizsgája van, stb.), meg szereti amúgy mindenki mert mindenkivel kedves, nem azzal hülyéskedik hogy másokat aláz hanem szimplán csak hülyeségeket csinál. De akik jobban ismerik azt mondják lehet vele normálisan beszélni, úgyhogy abban reménykedtem hogy ha esetleg lehetne valami kettőnk között akkor velem normális lenne és ezekt a gyerekes dolgokat megtartaná a haverjainak, mert amúgy engem valamilyen szinten szórakoztat a hülyeség de ez azért már sok :D 'x már beszéltem vele személyesen és tényleg kedves volt. a igen és akkor már lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek hogy tudnék közeledni hozzá? Állandóan a haverjaival van körülvéve, ők meg tényleg elég gyökerek, egyáltalán nem bírom őkt de sose szakad el tőlük :/ meg én nagyon félénk vagyok, nem merek kezdeményezni, de ő meg szerintem észre se vesz, bár amikor átmegyek a termükba szokott nézni :) Szerintetek mi legyen?

2013. márc. 23. 20:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy ismerkedj meg vele, annyira rossz nem lehet, minden pasi szokott hülyeségeket csinálni meg még éretlenek. Amúgy velem is hasonló a helyzet, csak én inkább rábizom a palira:D de ha sok közös ismerősöd van vele akkor őt is könnyen megismerheted utána meg nem nehéz.
2013. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha tetszenél neki (nagyon) lehet hogy ellehetnétek együtt. ki tudja, talán egy bnő még komolyságot is hozhatna az életébe és a tanuláshoz is neki fogna. ehhez azonban azt kell tudni, hogy neki bejössz-e.
2013. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Jesszusom jó hülye lehet a gyerek. :D

Az előttem szólónak igaza van kár hogy az ilyeneknek nincs jövőjük. Még fiatalok vagytok szóval összejöhettek de 1-2 évnél többre ne számíts mert kifogod dobni.

18/F

2013. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok/ inkább már csak voltam, azt leszámítva, hogy nekem osztálytársam a srác. Ahogyan te is leírtad, én is nagyon aranyosnak tartottam (ez nem is változott azóta), de ő is ilyen hülyeségekkel szórakozik mindig. Alapjában véve tud normális is lenni, lehet vele beszélgetni, ő sem igazán szert tanulni, csak a számok vonzzák (matek, fizika) de én is inkább a félénk lányok közé tartozom, ezért sosem mertem kezdeményezni, amit végül nem is bántam meg. Ahogy az előttem szólók is írták, nem valószínű, hogy hosszútávú lenne a kapcsolatotok (bár ezt előre nem tudhatja senki), de szerintem ha ahogy mondod észre sem vesz, akkor érvénytelen az idődet pazarolnod rá. Ha ő is mutatná érdeklődés jelét, akkor megérné,de így nem hiszem. Tapasztalataim szerint az ilyen srácok, inkább az olyan népszerű lányokat kedvelik, helyezik előtérbe. Persze azt csak te tudod eldönteni, hogy mi lenne neked jó. Sok sikert :)
2013. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló :) aranyos vagy
2013. ápr. 3. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!