Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket kérdeznék, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdeznék, ha egy buszmegállóban elkezdtek beszélgetni egy férfival aki végre nem egy bunkó vagy idióta, és még tetszik is nektek, akkor mivel siettek, pár percnyi kellemes első benyomás alapján adjatok ha más nem netes elérhetőséget?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 09:37
 1/8 A kérdező kommentje:

elírtam


adnátok?

2012. dec. 10. 09:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vonzalmat ébresztesz benne, ad elérhetőséget, igen.
2012. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát,azért ez elég sok mindentől függene..:)
2012. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
e-mail címet esetleg, de telefonszámot semmiképp :) de felírhatod neki te is a tied, vagy a teljes neved, hogy mondjuk face-en meg tudjon találni, és ha szeretne még találkozni veled, akkor úgyis keres.. így nyomulósnak sem tűnsz, de az érdeklődésed is kifejezed :)
2012. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam buszmegállóban ismerkedni, mivel van pasim nem állok le ismeretlenekkel beszélgetni
2012. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval a szitu: állok a buszmegállóban. Egyszercsak odajön hozzám egy ürge, beszélgetünk, jön a buszom, én felszállok, ő meg megy a dolgára, nem jön a busszal?

Bocs, de nem szoktam éppen arra sétálgató emberekkel leállni. Az kezdésnek jó, hogy egy felé utazunk és akkor a buszon dumálunk tovább. Akkor cserélhetünk elérhetőséget is. Ahogy leírtad, úgy szerintem nem.

2012. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 perc alatt mig vár a buszra szerintem semmi se alakulhat ki, max ha extrém jó pasi az illető és olyan dumával megy oda, de még szerintem akkor is furán nézne rá egy nő. Ahogy fent is irta valaki, hogy ha egyfelé mennek és a buszon folytatják a dolgot, akkor simán benne van, hogy lehet ilyen
2012. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mondják a nők, hogy nem történhet ilyen, mert 99%-ban oda se megy hozzájuk egy pasi, így el se tudják képzelni. :)
2012. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!