Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik kutya ugat, az nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik kutya ugat, az nem harap. A szájkaratés lányoknak is csak a szájuk jár?

Figyelt kérdés

Ismerek pár lányt, aki az a tipikus beszólogatós fajta, aki úgy érzi, hogy mindenkinek, akit nem kedvel, vagy nem szimpatikus, annak oda kell szólni valami frappánsat, vagy megjegyzést tenni a külsejére, ler*bancozni más lányokat. Kibeszélni MINDENKIT a háta mögött aki nem a baráti társaságába tartozik.

És, ha megtudja, hogy a háta mögött Te mondassz valamit róla, na akkor elszabadul a pokol. És onnantól kezdve esélytelen, hogy ne gyűlöljön, ne szóljon oda, ne nézzen rád utálattal.

És ha van olyan, hogy összetalálkozik két ilyen lány, akkor megy a szájkarate, és a végén már jön: a szétverem a fejed, gyere csak ide!

Verekedni, megütni mást még egy ilyen lányt sem láttam.

De ezek tényleg megtennék, vagy Ők csak a verbális támadások szintjéig jutnak el?


Tehát láttam már Őket összeveszni a barátjukkal, vagy szakítani velük, és utána amilyen kedvesen beszéltek róluk...

Hogy kb. kibeleznék, ha ide jönne. Meg megütnék az új csajukkal együtt. Kitépnék a csajuknak a haját...


Na most ezek a lányok tényleg ilyen durvák, vagy csak jár a szájuk?



2013. márc. 24. 13:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

1. Küldd el nekik ezt: http://www.youtube.com/watch?v=ALq3W16hTI0

2. Általában csak a szájuk jár, verik megukat a tömött cs*csükre meg a felvaratott (?) p*csájukra, de vannak akik tényleg megtudnák ölni, akár téged is o.O

2013. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudtad? Mi lányok, ki szoktuk belezni az exeinket. Én a helyedben vigyáznék!!
2013. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan barátnőm, aki hasonló. Fűt-fát kibeszél, meg mindenkiről megvan a véleménye, szemben mindenkinek nyal, háta mögött fúrja. Ő pl. nem esik hasra, ha fel kell képelni valakit. Megteszi. Szemrebbenés nélkül.
2013. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mire? Nekem nem ilyen a barátnőm...

Pont azért kérdem, mert ilyeneket nem ismerek teljesen.

2013. márc. 24. 13:33
 5/24 anonim ***** válasza:

Ez a kétszínű libák nem feltétlen nagyszájúak. Nekem a legtöbb ilyen ismerősöm, csendes, ég meglepődtem mikeket mondtak rólam, vagy mikeket találtak ki.

Nem érdekeltek, face to face ha vkinek van velem baja, annak megmondom magamét, de nem játszok én Poirot, és akkor utánajárok, ami igaz, vállalom, ami hazugság, leszrom:D

Kibeszélni meg senkit nem szokásom, mert ha rosszat tett is, ki tudja, hogy milyen helyzetben volt, és én nem-e ugyanezt tettem-e volna....

2013. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem közeli rokonom ilyen.Borzasztó kellemetlen,abban látok nagyobb veszélyt,hogy másokat uszít az ilyen,mert ő sem üt meg senkit,de jól tudja uszítani az olyanokat,akik meg ilyenek.
2013. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

akiket én ismerek, és ilyen pofázósak, azok simán utnek is ha olyanuk van...van aki kinovi, van aki nem...

volt egy osztálytársam, csaj persze, kozépsuliba, az is ilyen volt, ráadásul kétszínu, fúúúj, tényleg undoríto ember volt, és egyszer azzal dicsekedett hogy hogyan tépett meg egy csajt diszkoba..és akkor ez csak egy sztori volt a sok kozul...

általánosba is volt pár csaj, idosebbek voltak tolunk, és egyzser megpofozták az akkori asztálytársamat, aki szintén csaj...ok mondjuk folyton hármasával járkáltak, így biztos erosebbnek érezték magukat :D

de ok mind kinotték ezt :)

2013. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem te vagy az egyik a 3 srác közül akit cegléden a vonaton, 4 ilyen beállítottságú csaj szarrá oltott? Mert ha igen, az nagyon gáz volt xDDD
2013. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem vonatozok... Mi történt? Mesélj! Miket mondtak? És a srác? :D
2013. márc. 24. 13:52
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Hát az ilyen tipikus pofázós, verekedős, káromkodós ribancok elkezdtek ugatni a négyesben ülő, bűnronda 3 srácnak. Azok meg csak annyit tudtak mindig visszaszólni hogy ''az vagy'', ''te biztos'' Bírom az ilyen ratyi gec*ket akiket pár csaj szét savaz :D
2013. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!